Pazartesi , Eylül 17 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / İş İngilizcesi Koçluğu

İş İngilizcesi KoçluğuKadın girişimciler için farklı bir işkolu

İngilizce siyaset, eğitim, dünya haberleri ve iletişimin yanı sıra müzik ve sanatın dili aynı zamanda. Uluslararası herhangi bir konuda kariyer yapmak, iletişim kurmak istediğinizde ilk aranan nitelik İngilizce dil bilgisi günümüzde. Türkiye’de çalışma hayatı gereği hemen hemen tüm pozisyonlarda İngilizce gerekiyor.

İş İngilizcesi Koçluğu
Özellikle dışa açılan, dış ticaret yapan şirketlerde yabancı dil bilmek şart. Bu işkolu, İngilizcesini akıcı ve hayranlık uyandıran bir seviyeye taşımak isteyen yöneticiler için ideal. Kısa sürede etkili sonuçlar elde eden bu özel hizmet ile birebir koçluk alan yöneticinin İngilizce ile ilgili beklentilerini karşılaması sağlanıyor. Kadın girişimciler için farklı bir işkolu olarak tanımlanan iş İngilizcesi koçluğu, iş hayatında İngilizce konuşma, sunum, müzakere ve raporlama gibi konularda sıkıntı çeken, mevcut durumundan rahatsız olan veya kendini geliştirmek isteyen yöneticiler için tasarlandı. Bu eğitim, kişinin seviyesine göre eğitim süreleri üç-dört aya kadar uzatılabiliyor. Türkiye’de az sayıda iş İngilizcesi koçu bulunuyor. Kadın girişimciler iş fikirleri konularımız mutlaka sizlere fikir verecektir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Para Kazandıran 50 İş Fikri Önerisi

Elektrikle çalışan mini traktör, tedarikçi seçimini kolaylaştıran mobil uygulama, rüzgar tribünlerinde ses azaltan metot… Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir