Pazarlama Reklam

İngiliz t-shirt satan siteler, ürünü almadan geri ödeme yapıyor

İngiliz t-shirt satan siteler, ürünü almadan geri ödeme yapıyor
Online t-shirt mağazası olan Dicky Tiger, aldıkları ürünlerden memnun olmayan müşterilerine, ürünleri geri almadan, ücretlerini iade ediyor.


İsveç kot markası Nudie’nin, kullanıcıların aldıkları ürünleri ücretsiz olarak onarmalarını sağlayan Kot Onarım Mağazası’nı geliştirdiğini duymuştuk. Fakat şimdi, online t-shirt mağazsı olan Dicky Tiger, aldıkları ürünlerden memnun olmayan müşterilerine, ürünleri geri almadan, ücretlerini iade ediyor.

dickyticker

İngiltere tabanlı internet sitesi, £12,99’luk sabit fiyatıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bu siteden online olarak alışveriş yapan kullanıcılar, alacakları ürünün kalitesini ve ürünü deneyemediği için, firma minimum kargo ücreti ile ürünleri geri almadan ürün bedini iade ediyor. Firma bu uygulamayı yürürlüğe koyarken, kullanıcıları postane işlerinden kurtarmak ve bu tişörtü isteyen başka insanların tişörtü kullanmasını sağlamayı hedeflemiş. Ürünü geri iade etmeden ürün tutarı almak için üründen neden memnun kalmadığınızı detaylı bir şekilde anlattığınız bir anketi doldurmanız yeterli oluyor.Müşteriler, ürün tutarının tümünü ya da bir kısmını alma gibi seçeneklere sahipler ve bu teklif sadece bir kereye mahus olarak kullanılabiliyor. Firma, geri ödeme yaptığı tişörtleri kaybetmesine rağmen, gelecekteki satışlar için çok büyük, zarif ve etkili bir adım atmış oluyor. Diğer firmalarda müşteri kazanmak adına böyle uyulamaları yürürlüğe koyarlar mı dersiniz?

Website: www.dickyticker.co.ukBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu