Cumartesi , Aralık 15 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Hibrit bulut

Hibrit bulutHibrit bulut

Kurumların teknolojiye entegrasyonları, bu yapılar özellikle küçük ve orta ölçekli kurumlar ise belli bir süreç gerektiriyor. Bizim çok sık konuştuğumuz birçok trendi takip etmek ve onları uygulamak bir zihniyet ve operasyonel dönüşüm gerektirdiği için ara formüller iş görebiliyor.

Hibrit bulut
İngiltereli Zynstra şirketi bu alanda önemli bir iş fikrini hayata geçirdi: Hibrit bulut. Zynstra’nın hayata geçirdiği bu iş fikri daha çok küçük ve orta ölçekli şirketler için tasarlandı. Burada şirketlerin data’ları bulutta tutulduğu gibi işyerinde de tutulabiliyor. Zynstra bu iki mecra arasındaki veri uyumunu sağlama konusunda şirketlere destek veriyor. Şirketin da-ta’larını uzaktan yönetmesine de olanak sağlamakla birlikte bu alandaki daha geniş operasyon taleplerine de destek veriyor. Sunduğu bu farklı konseptteki hizmetlerle şirket, yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Şirketin farklı tipteki yatırımcılardan aldığı yatırım miktarı 15 milyon dolara yaklaştı.

  Gezginci Mini Gözlem Evi Kurabilirsiniz
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Gurme Pandispanya Üretimi Yapan Kazanacak

Hazır pandispanyaların onlarca çeşidi var. Organik içerikli yeni kategoriler oluşturmak çok kolay. ‘Gurme pandispanya’ üretimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir