Çarşamba , Eylül 19 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Hibrit bulut

Hibrit bulutHibrit bulut

Kurumların teknolojiye entegrasyonları, bu yapılar özellikle küçük ve orta ölçekli kurumlar ise belli bir süreç gerektiriyor. Bizim çok sık konuştuğumuz birçok trendi takip etmek ve onları uygulamak bir zihniyet ve operasyonel dönüşüm gerektirdiği için ara formüller iş görebiliyor.

Hibrit bulut
İngiltereli Zynstra şirketi bu alanda önemli bir iş fikrini hayata geçirdi: Hibrit bulut. Zynstra’nın hayata geçirdiği bu iş fikri daha çok küçük ve orta ölçekli şirketler için tasarlandı. Burada şirketlerin data’ları bulutta tutulduğu gibi işyerinde de tutulabiliyor. Zynstra bu iki mecra arasındaki veri uyumunu sağlama konusunda şirketlere destek veriyor. Şirketin da-ta’larını uzaktan yönetmesine de olanak sağlamakla birlikte bu alandaki daha geniş operasyon taleplerine de destek veriyor. Sunduğu bu farklı konseptteki hizmetlerle şirket, yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Şirketin farklı tipteki yatırımcılardan aldığı yatırım miktarı 15 milyon dolara yaklaştı.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Para Kazandıran 50 İş Fikri Önerisi

Elektrikle çalışan mini traktör, tedarikçi seçimini kolaylaştıran mobil uygulama, rüzgar tribünlerinde ses azaltan metot… Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir