Salı , Şubat 19 2019
Anasayfa / İş Fikirleri / Hayvan Severler İçin İlk Yardım Çantası

Hayvan Severler İçin İlk Yardım ÇantasıÜlkemizde henüz üretime girmemiş yeni bir uygulama. Kedi köpek gibi evcil hayvanlar için düşünülmüş ilk yardım çantalarının içinde yok yok.

Hayvanlar için hazırlanmış ilk yardım çantası ilk bakışta insanlar için tasarlanmış benzerlerini anımsatsa da onlardan daha farklı. Bu çantalar Batıda büyük marketlerin ‘pet’ raflarında yer alan öncelikli bir ihtiyaç haline gelmiş. Çoğu veteriner onaylı…

Hayvan Severler İçin İlk Yardım Çantası
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Amerika’da 60 parçalık bir çanta ortalama 30 dolara satılıyor. Eğitici kitap içerenleri ise biraz daha pahalı. ‘Pet First Aid Manual’ tanımı altında satılan kitaplar da bu kategorinin bir başka dalı. Sadece bu kitapları kaleme almak bile başlı başına bir girişim.

Köpekler için özel üretilen ‘survival kit’ler ise daha çok ciddi hayvan yaralanmalarında kullanılıyor. Fiyatları 50 dolar civarında. Kuşlar, balıklar ve diğer evcil hayvanlar için geliştirilmiş özel ilk yardım çantaları davar.

Tüm bunlar hayvan severler için en çok alınan materyaller arasında. Daha gelişmiş çeşitlerde ise hayvanlara ilk yardımın nasıl yapılacağını gösteren eğitici ‘DVD’ler var. Kısacası yaratıcılığa açık, hayvan dostlarına yönelmiş sıra dışı işlerden bir örnek. Daha fazla örnek için tıklayınız

  Ambalajlı Turşu Üretimi Yatırım Yapılacak İş Fikirleri Arasında
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Organik Gıda Restoranı Açan Kazanacak

YEŞİL restoranlar, çevreci mutfaklar ve ekolojik ürün üzerine uzmanlaşmış şefler… Organik gıda pazarı başta ABD …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir