Kariyer ve İş İlanları

Güllüoğlu İş İlanları – Güllüoğlu İş Başvurusu

KILI KIRK YARIYOR

Güllüoğlu, baklava denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri. Üç kardeşin birbirinden ayrılarak ayrı şirketler kurmasıyla ortaya çıkan üç farklı Güllüoğlu markası var. Bunların arasında Baklavacı Güllüoğlu kendi operasyonuyla büyüyor. Çok narin bir ürün ürettiklerini söyleyen Baklavacı Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Güllü, “Kılı kırk yanyoruz. 143 senelik bir firmanın yükünü her an omuzlarımızda hissediyoruz.

gulluoglu

Dolayısıyla ürünümüzü bizim istediğimiz hassasiyette muhafaza etmeyen, müşterisine bizim istediğimiz kalitede ürünü sunamayan kişi veya işletmelerle işbirliği yapmamız mümkün olamıyor” diyor.


Kağıthane’de 7 bin metrekarelik kapalı alanda üretim yapan şirket, bütün prosesleri yıllardır kendi geliştirdiği bir işletmecilik anlayışıyla oluşturdu. Yılların verdiği bir deneyimle sistemi oluşturduklarına dikkat çeken Güllü, “Tabiri caizse düşe kalka öğrendiğimiz ve kendi işletmecilik anlayışımızı oluşturduğumuz bir yapı. Kendimiz üretir, kendi nakil araçlarımızla mağazalarımıza dağıtır, kendi eğitimli personelimizle satışımızı yaparız. Bu, bitmeyen bir süreç olarak tekrar eder” diye konuşuyor.

İletişim

Baklavacı Güllüoğlu Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Adres : Merkez Mahallesi Eyüpsultan Cad. No:36/2 Kağıthane / İSTANBUL

E-Posta : info@gulluoglu.com

Telefon : +90 212 321 34 34 (pbx)

Fax : +90 212 321 34 49Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu