Cuma , Mart 9 2018
Anasayfa / Girişimcilik / General Electric (GE), İnovasyon Yarışması Düzenliyor

General Electric (GE), İnovasyon Yarışması Düzenliyorînovatif fikirler yarışıyor

General Electric (GE), İnovasyon Yarışması düzenliyor. Öğrencileri, girişimcileri, mucitleri ve işletmeleri hedefleyen GE Türkiye İnovasyon Yarışması, enerji verimliliği ve sağlık alanlarındaki sorunları çözmek için güçlü, yenilikçi, yaratıcı fikirlerin ve girişimlerin ortaya çıkmasına imkan sağlayacak, bu fikirlerin hayata geçirilmesini teşvik edecek.

General Electric inovasyon yarismasi
Aralık ayında tamamlanması planlanan yarışmada toplam ödül olan 100 bin dolar, sağlık ve enerji kategorilerinin kazananları arasında paylaştırılacak. Bunun yanı sıra, her iki kategoride birincilik ödülü kazananlar GE Küresel Araştırma Merkezleri’nden birini ziyaret etme hakkı elde edecek.

Yarışmaya başvuran projeler, GE ve TÜBİTAK tarafından seçilecek olan beş kişilik bir jüri tarafından değerlendirilecek. Yarışma süreci www.geinnovationchallenge.com adresi üzerinden herkes tarafından izlenebilecek ve sunulan fikirler oylamaya açık olacak. Başvurular aralık ayı sonuna kadar yapılabilecek.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Sektördeki Boşluğu Gördü Güzellik Akademisi Açtı

“Kararlı olun” “Kadın girişimci olmayı dezavantaj olarak görmüyorum. Aksine bir kadının yapamayacağı, üstesinden gelemeyeceği hiçbir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir