Kariyer ve İş İlanları

Fibanka 2015’te 1400 Personel Alacak

YABANCI DİL ŞART

2014 u 67 şube ile kapatan Fibabanka, 2015’te şube sayısını 70’e çıkarmayı hedefliyor. Yeni açılacak olan üç şubenin ise KOBİ ve bireysel bankacılık alanlarında hizmet veren perakende şubeler olması planlanıyor. Yine bu yıl içinde yaklaşık 75’i yeni mezun olmak üzere 150 civarında yeni işe alım yapacak olan banka böylece 2015’i yaklaşık bin 400 personel ile kapatacak.


İşe alım sürecinde tecrübeli personelde iyi derecede bankacılık bilgisi, üniversite veya yüksek lisans mezunu olma, yabancı dil bilgisi, mesleği ile ilgili yetkinliklere sahip olma özellikleri arayan banka, yeni mezun alımlarmda ise, üniversitelerin işletme, iktisat, matematik, mühendislik, vb. bölümlerinden mezun olma, iyi derecede yabancı dil bilgisi, 26 yaşın altında olma ve en fazla bir yıllık staj veya iş deneyimi olma şartı arıyor.

fibanka

Fibabanka söz konusu iş başvurularını ise bankanın web sayfasında bulunan link üzerinden, anlaşmalı olduğu internet İK portalı üzerinden ve iç başvuru toplama yöntemleri ile alıyor.Yapılan başvurular ilgili pozisyonun görev tanımına ve yetkinliklerine göre değerlendirmeden geçirilip, kısa listeler oluşturuluyor. Bunun ardından da listeler ilgili yöneticilerle paylaşılıyor. Yöneticilerin uygun bulduğu kişiler ise görüşmelere davet edilerek süreç devam ettiriliyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu