Salı , Kasım 21 2017
Anasayfa / ek iş / Evde Ütü İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Ütü İşi Yaparak Para KazanmakEvde Ütü Yapmak – Evlere Ütü İşi Veren Firmalar

Yaşam şartları gün geçtikçe ağırlaşıyor, ev hanımlarıda evin ihtiyaçları doğrultusunda evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorlar. Ev hanımlarının en birçoğu ev işlerinde olduk beceriklidirler, günlük ev işlerini hemen hemen hergün yaptıklarından işin profesörüdürler desek yeridir. Günlük ev işlerinin başında ütü yapma işi ilk sırada gelir, çünkü her gün ütülenmesi gereken günlük giyim kıyafetleri vardır. Ev hanımları da bu ütü yapma becerilerini paraya çevirebilirler.

evde utu isi yapmakEvde ütü yapma işi ev hanımlarının yapılabileceği işlerin başında gelir. Masrafsız ve sermayesiz bir iştir, bu işte elektrik masrafından başka birde zamana ihtiyaç vardır ki evde iş yapacak hanımlarında zamandan çok neleri varki. Memurlar, bekar çalışanlar, öğrenciler, çalışan çiftler gibi bir çok kalemden insanlarımız ütü yapmaya vakit bulamazlar ve günlük kıyafetlerini dışarıda ütü yaptırırlar. Ütü firmalarının fiyatlarının yüksek olması da evde ütü işi yapmak isteyen hanımlara fırsat doğuruyor. Orta gelirli kişiler açısından evde ütü yapan ev hanımlarına bu işi yaptırmak daha ekonomik oluyor.

Ütü işi için kaliteli bir ütü ve masası yeterli olacaktır. Son teknoloji ile üretilmiş ütü markalarını tercih etmeniz işinizi daha seri ve kolay yapmanıza katkı sağlayacaktır. Buhar kazanlı ütüler ile ütü yapmak çok daha kolay olacaktır. Nereden eve ütü işi alırım diye soracak olursanız, öncelikle etrafınızdan araştırma yapmaya başlamalısınız. Mahallenizde mutlaka çalışan çiftler olacaktır onlara ütülerini yapmayı teklif edebilirsiniz. Tanıdıklarınız eş dost olabilir. Çevrenizdeki lokanta ile anlaşarak masa örtüleri ve havluları ütüleyebilirsiniz. Binaları dolaşarak kapı kapı ilan, broşür dağıtabilirsiniz.

Evde ütü yapmak isteyenler yorum kısmından iletişim bilgilerini yazarsa evlere ütü işi veren firmalar ve şahıslar sizinle irtibata geçebilir.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

35 Yorumlar

  1. üsküdar kadıköy ve anadolu yakasında evimde ÜTÜ işleri yapıyorum..cevaplarınızı bekliyorum..

  2. Acıbademdeki evimde ütü hizmeti veriyorum, İlgilenenler [email protected] hesabından ulaşabilirler.

  3. istanbul / kağıthane evimde ütü işi yapabilirim [email protected]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir