Cuma , Mayıs 25 2018
Anasayfa / ek iş / Evde Horlama Bandı Üreterek Ek Kazaç Sağlayın

Evde Horlama Bandı Üreterek Ek Kazaç Sağlayın



HORLAMA BANDI ÜRETİMİ

KADIN girişimcilerin ev ortamında üretebilecekleri ilginç bir iş. Uyku sırasında horlama ‘uyku apnesi’ denilen ciddi bir soruna neden oluyor. Uzunca bir süre duran nefes alıp verme işi oksijen azlığı nedeniyle başta kalp olmak üzere bazı organlarda sorunlara neden oluyor. Horlamanın nedeni uykuyla birlikte boyun ve iç boğaz kaslarının gevşemesi.

HORLAMA BANDI




Bu sorunu önlemenin yolu horlama etkisini azaltıcı burun bantları kullanmak. Genellikle ‘flaster’ olarak bilinen yapışkanlı sağlık materyalinden üretilen horlama bantları için çoklu kesim kalıbı gerekiyor. Burun ölçüsüne göre kesilmiş, paketlere konmuş bantlar buruna tatbik edildiğinde burun deliklerini genişletiyor, daha fazla oksijen solunmasını sağlıyor. Markalı ve ruhsatlı olması şart. Sağlık Bakanlığı’ndan izin alınması ön koşul. Daha çok ilaç gibi eczanelerde satılıyor. Internet üzerinden reklamı yapılanlar da var. Inovasyona açık bir iş. Önemli olan en ergonomik bandı üretmek. Fiyatları yüksek. Hijyenik özellikler taşıması da çok önemli.





İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. …

7 Yorumlar

 1. evde horlama bantı yapabilirim esenyurtta oturuyorum ek iş arıyorum başka bir iş varsada bilgi isterim lütfen dönerseniz iyi olur

 2. Konyadayım, evde davetiye, boncuk dizimi,kına paketi, etiket, poşet yada çanta katlama işlerini denemek istiyorum beş kişilik grubum var, iletişime geçerrmisiniz.

 3. Ben evde davetiye katlama işine talibim.Konya
  Davetiye şekeri hazırlama da olabilir.

 4. merhaba üsküdarda ekibimle horlama bandı üretimine talibiz

 5. Merhaba esım ve ben .Davetıye katlama nıkah ve bebek sekerı kına torbası gıbı susleme ıslerı yapabılırız
  t.sevkiye@gmail.com

 6. Ben Kadriye evde ek iş yapmak istiyorum davetiye katlama iplik temizleme

 7. Merhaba … Ben canakkale biga da ikamet ediyorum. Davetiye katlama,nikah sekeri vb. Isler yapmak istiyorum. Tekliflerinizi bekliyorum esalde_kurt@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir