Anasayfa / ek iş / Evde Etiketleme İşi

Evde Etiketleme İşiEvden Nasıl Para Kazanılır?

İşsizlik konusu günümüzde her on ailenin birinde bulunmaktadır. Genellikle bir işte çalışıp ta ek iş arayanlar daha çoğunluktadır ve istenilen saate veya istenilen kategoride bir işe sahip olmaksa oldukça zordur. Evde oturduğunuz yerden etiketleme işi yaparak para kazanabilir; ay sonu, ev kirası, geçim sıkıntısı gibi problemlerden uzak bir yaşam sağlayabilirsiniz. Bu iş oldukça basit, rahat ve ek gelir sağlayan bir iş olmakla beraber her kesme hitap etmektedir. Emekli, ev hanımı, öğrenci ya da herhangi biri evde ayırdığı zamanla etiket işi yapabilir ve kazanç elde edebilir.

Evde Etiketleme İşiEvde etiketleme işi yapmanın hiçbir zor yanı yoktur. Eliniz ne kadar marifetli ve pratik olursa kazanacağınız miktar da bir o kadar artmaktadır. Günde birçok alışveriş merkezlerinde de gördüğümüz gibi, kıyafetlerin üzerlerinde bulunan etiketleri yapacak ve bu etiketleri ürünlerin üzerlerine yerleştireceksiniz. İş bu kadar basittir ve basit olmasının yanı sıra pratiklik ve dikkat gerektiren bir iştir. İşinizde basit bir hata yaptığınız takdirde, örneğin yanlış etiketleme vb. gibi alacağınız para sıfırlanabilmektedir. Tabi bu anlaşacağınız firmaya göre değişim göstermektedir. Ne kadar elit ve büyük bir firmayla çalışırsanız hem alacağınız parayı hem de yapacağınız hataları etkilemiş olursunuz.

Evde etiketleme işi veren firmalarla irtibata geçmenin en basit yolu internet üzerinden olacaktır. Bu işi veren birçok firma yer almaktadır. Firmalarla irtibata geçip anlaşma yaptığınız takdirde; firmanın göndereceği malzemeler ile işe hemen başlayabilirsiniz ve firma işinizi beğendiği takdirde bu işten gelir elde etmeye devam edebilirsiniz.

Yaptığınız etiketleme işlerinin ücretini, ürünleri teslim ettikten sonra alacaksınız. Evde etiketleme işi veren firmalar ürün başına 10 kuruş gibi bir fiyat ödemektedir. Bu fiyatı arttırmak yapacağınız ürün sayına göre değişim göstermektedir. Bu işi evde ailecek de yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Evde etiket işi; hem evde yapılabilecek rahat bir iş olarak size avantaj sağlamakta hem de maddi gelirinize kazanç sağlanmakta olan çok basit ve eğlenceli bir iştir. Bu iş için saatlerce çalışmak gerekmiyor, hem zamanı kendiniz belirleyebiliyorsunuz hem de yapacağınız miktarı. Kısacası bu işte patron sizsiniz.

31 Yorumlar

 1. İstanbul Sultangazi/gazi mahallesinde oturuyorum tek kişiyim dışarda çalışamıyorum bende evde iş yapmak istiyorum

 2. Esenlerde oturuyorum eve iş istıyorum lutfen acıl dönüş yapın

 3. Kartal uğur mumcuda oturuyoruz evde iş yapmak istiyoruz iletişime geçerseniz sevinirim

 4. Evde etiket işi yapmak istiyoruz. 5 Kişiyiz.

 5. MRB BENDE EVDE EK İŞ TAPMAK İŞ YAPMAK İSTIYORUM

 6. Denizli merkezde yaşıyorum bu ise çok ihtiyacım var daha önce de yaptım ulaşırsanız çok sevinirim iyi günler 05416876784

 7. Merhabalar istanbul esenlerde oturuyorum evde etiket işi hakkında bilgi almak istiyorum şimdiden teşekkürler.

 8. Evde İplik temizleme, Etiket işi , Paketleme, poşetleme vs. işleri istiyorum. İSTANBUL

 9. evde etiket işi yapmak isitiyoruz kayseri

  05363825050

 10. Türkan KARADAĞ

  evde ek iş yapmak istiyorum daha öncede yaptım tecrübeliyim.Her türlü işi yaparım.Ulaşırsanız sevinirim.

 11. etiket işi arıyorum bursada yaşıyorum evde işe ihtiyacım var

 12. Merhaba ben ankarada oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen pisman olmazsiniz 0549 240 03 09

 13. yurdagül yılmaz

  etiketleme hertürlü iş olur 10 kişik gurubumvar iş verirseniz sevinirim

 14. berna kaplaner

  Umraniye camlikta oturuyorum.ilgilenirsenz sevinirm

 15. Slm Ben umraniyede oturnmaktayim etiket isi yapmak istiyorum .mail atarsaniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir