Kariyer ve İş İlanları

En hızlı turizmci aradığı ismi buldu

aylin aysayTavros Yatırım Holding, Türkiye’deki faaliyetlerinin yanı sıra özellikle Türk Cumhuriyetleri’ndeki etkin çalışmaları ile tanınıyor. Faaliyet yürüttüğü iki temel sektör var. Turizm ve gayrimenkul, içeride ve dışarıda art arda yatırım yaptığı iki alan.

Mevcut yatırımlarının yanı sıra bu yıl içinde önemli açılışlara imza atacaklar. Kazakistan’da kurulan Dedeman Oskemen Tavros’un yanı sıra, Samsun’da inşa edilen Ramada Encore önümüzdeki haziran ayında, Hyatt Regency Ataköy & The Residence Tavros temmuz ayında faaliyete geçecek. Ayrıca holdingin yatırım üssü Kazakistan’da gelecek yıİ içinde açacağı bir otel projesi daha var.


Tesis portföyü hızla artan Tavros Yatırım Holding, finansa ve denetim konularına hakim bir yöneticiye her zamankinden daha ok ihtiyaç duyuyor olacak ki bu alanlarda önemli bir deneyime sahip bir ismi, Aylin Aysay’ı yeni başkan yardımcısı olarak atadı. Aysay, mali konulara hakim olduğu kadar turizm alanında, özellikle yatırım planlamada önemli iş deneyimlerine sahip.

Yani tam Tavros yönetiminin aradığı bir isim.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Aysay, Koç Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı. İş yaşamına 1988’de Ernst&Young’ta denetçi pozisyonuyla başlayan Aysay, 1991-1998 yılları arasında İstanbul Hilton Oteli’nde iç denetçi, mali kontrol yardımcısı ve finans direktörü görevlerinde bulundu.2003-2007 yılları arasında Dedeman Otel’de finans direktörü olarak görev alan Aylin Aysay, 2008-2010 yılları arasında da Cushman & Wakefield danışmanlık şirketinde otel yatırımları direktörü olarak görev aldı. Son olarak 2010 ile 2012 yılları arasmda Astay Gayrimenkul Yatırım’da varlık yönetimi direktörü olarak görev yapıyordu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu