İş Kurmak İçin Yeni İş Fikirleri

E-danışmanlık işi kurmak

Şimdi moda e-danışmanlık

yasemin balciBalcıMagis Eğitim ve danışmanlık şirketini 2012 yılında kuran Yasemin Balcı, e-danışmanlık işini başarıyla yürüten isimlerden biri. Öncesinde Navitas bünyesinde yüz yüze koçluk ve eğitim hizmetleri sunan Balcı, danışmanlık hizmetini bir süredir internet üzerinden sürdürüyor.

Balcı e-danışmanlık girişimiyle ilgili olarak şunları anlatıyor: “Hayatın çok hızlı aktığı bu zamanda bilgiye bir tıkla ulaşabiliyoruz. Aynı şekilde size özel destek ve danışmanlık istediğinizde de buna kolaylıkla ulaşabilmelisiniz. Büyükşehirler dışında Türkiye’de koçluk ve danışmanlık hizmetlerine ulaşmak zor olabiliyor. Burada bir ihtiyaca cevap verdiğimizi düşünüyorum.” www.yaseminbalci.com ya da somatikyaklasim.com sitelerinden hizmet veren Balcı, alışveriş sitesi Markafoni ile yaptığı iş ortaklığıyla da adını duyurdu.


Markafoni’nin en sık ve yüksek miktarlı alışveriş yapan müşterilerine sunduğu danışmanlık hizmetine destek veren Balcı, 2013 yılı Haziran ve Ağustos aylarında Markafoni müşterilerinin ilişkiler, aile, finans ve kariyer üzerine yönelttiği soruları cevapladı. Süreç hakkında bilgi veren Balcı bu sorular ile ilgili şöyle konuşuyor, “Kariyer ve ilişkiler konularında sorular yoğunlukta oldu. Ardından aile ve finans konularında sorular geldi.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu