Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Doğrudan CRM iletişimi

Doğrudan CRM iletişimiTürkiye’de başta KOBİ’ler olmak üzere şirketlere yönelik medya çözümlerinde dikkat çekici bir artış var. TEB’in KO-Bİ TV’si bu yöndeki son örneklerden sadece bir tanesi. B2B alanındaki kurumsal içerikler ve iletişim alanı yeni iş fikirlerinin yükselebileceği bir segmenti oluşturuyor.

Doğrudan CRM iletişimi
Şirketlerin hem kurumsal hem de bireysel müşterileri ile doğrudan iletişime geçecekleri platformlar bu aşamada etkili girişimler olarak dikkat çekiyor. ABD’li Intercom, son dönemde bu alanın ilgi çekici oyuncularından bir tanesi. Intercom CRM süreçlerinde farklı mecraların sürece dahil olmasıyla karmaşık hale gelebilecek olan iletişimi basitleştiriyor. Şirket sunduğu platformla şirketlerin ve müşterilerin arasında tek bir iletişim kanalı kuruyor. Bu durum iki taraftaki mesajların da karmaşık hale gelmeden ulaştırılmasında önemli rol oynuyor. Türkiye’de KOBİ’ler, henüz yeteri kadar teknolojiyle entegre olamasalar da internet altyapısı konusunda adımlar atılıyor. Türkiye’de KOBİ’lerin yüzde 90’mda internet bulunuyor. Bu bile Intercom gibi bir altyapının kurulması için dikkat çekici bir veri.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Zerdeçal Yetiştiriciliği Çok Para Kazandıran İşler Arasında

Sağlıklı beslenme trendleri arasına giren zerdeçal altın çağını yaşıyor. Marketlerde taze olarak da satılmaya başlandı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.