Pazartesi , Eylül 17 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Doğrudan CRM iletişimi

Doğrudan CRM iletişimiTürkiye’de başta KOBİ’ler olmak üzere şirketlere yönelik medya çözümlerinde dikkat çekici bir artış var. TEB’in KO-Bİ TV’si bu yöndeki son örneklerden sadece bir tanesi. B2B alanındaki kurumsal içerikler ve iletişim alanı yeni iş fikirlerinin yükselebileceği bir segmenti oluşturuyor.

Doğrudan CRM iletişimi
Şirketlerin hem kurumsal hem de bireysel müşterileri ile doğrudan iletişime geçecekleri platformlar bu aşamada etkili girişimler olarak dikkat çekiyor. ABD’li Intercom, son dönemde bu alanın ilgi çekici oyuncularından bir tanesi. Intercom CRM süreçlerinde farklı mecraların sürece dahil olmasıyla karmaşık hale gelebilecek olan iletişimi basitleştiriyor. Şirket sunduğu platformla şirketlerin ve müşterilerin arasında tek bir iletişim kanalı kuruyor. Bu durum iki taraftaki mesajların da karmaşık hale gelmeden ulaştırılmasında önemli rol oynuyor. Türkiye’de KOBİ’ler, henüz yeteri kadar teknolojiyle entegre olamasalar da internet altyapısı konusunda adımlar atılıyor. Türkiye’de KOBİ’lerin yüzde 90’mda internet bulunuyor. Bu bile Intercom gibi bir altyapının kurulması için dikkat çekici bir veri.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Para Kazandıran 50 İş Fikri Önerisi

Elektrikle çalışan mini traktör, tedarikçi seçimini kolaylaştıran mobil uygulama, rüzgar tribünlerinde ses azaltan metot… Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir