Cumartesi , Haziran 23 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Dijital mecra testi

Dijital mecra testiDijital mecra testi

İnternet dünyası, başanlı girişimler kadar birçok başarısız denemeye de evsahipliği yapıyor. Bu mecralar uygulanmadan önce belli projeksiyonlarla yola çıkıyorlar. Fakat gerçekte tüketicilerin bu sitelere ilgisini öngörmek mümkün değil. Appurify şirketi tam da bu alanda servis veriyor.

Dijital mecra testi
Mobil uygulamalar ve internet siteleri için gerçek bir test alanı sunan şirket, sonuçlar doğrultusunda bu girişimlerin yatırım yapılıp yapılamayacağına ilişkin detaylar veriyor. Şirket, müşterisi olduğu girişimlerde bu test yazılımının sonuçlarını görebilecekleri istasyonlar oluşturuyor. Şirketin sunduğu iş fikri, birçok yatırımcının ilgisini çekerken Google da siteyle yakından ilgilendi ve 6,3 milyon dolarlık bir yatırım yaptı. Şirket bundan sonra test süreçlerinde Andro-id Studio’yu ve Google Cloud Messaging servisini kullanacak. Appurify, aynı zamanda internet girişimlerinin farklı pazarlardaki performansına yönelik olarak da simülasyonlar hazırlıyor. Önümüzdeki dönemin dijital girişimler açısından sürekli yükselen bir ivme çizeceği düşünülürse Appurify’nin sunduğu iş fikrinin önemli bir ihtiyaca karşılık geldiği de ifade edilebilir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Zerdeçal Yetiştiriciliği Çok Para Kazandıran İşler Arasında

Sağlıklı beslenme trendleri arasına giren zerdeçal altın çağını yaşıyor. Marketlerde taze olarak da satılmaya başlandı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.