Pazartesi , Şubat 12 2018
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Defacto İş Başvurusu – Defacto Eleman Alımı

Defacto İş Başvurusu – Defacto Eleman AlımıREKABETTE PUAN KAZANDI

Kurulalı henüz 10 yıl bile olmadan 226 mağazalı bir perakende zincirine dönüşen Defacto, franchise sisteminin hazır giyim sektöründeki uygulama zorluklarından dolayı mağazalarını kendisi açmayı tercih ediyor.

defacto personel alimi
Franchise sisteminde fiyat politikasını sabit tutmanın zorluklarına dikkat çeken DeFacto Perakende Grup Başkanı Ihsan Ateş, “Franchise sisteminde farklı partnerlerin devreye girmesinden dolayı tüketici yalnızca dengesiz fiyat politikası görüyor. Var olduğunuz sektörde rakipleriniz operasyonları kendi yönetiminde bulundurup marj sistemini elinde tuttuğunda sizin franchise sistemini benimseyerek ilerlemeye çalışmanız doğal olarak rekabette puan kaybettirmektedir” diyor.

Ateş, şirketin mağazalaşma konusundaki başarısını ise teknolojik altyapının gücüne bağlıyor. Mağazalara giren ve çıkan müşterilerden mağazada alışveriş yapan müşterilerin ortalamaları, fiş ortalamaları, klima sıcaklık değerleri, eş zamanlı ürün başına büyüme oranlarına kadar her şey ölçülerek haftalık, aylık ve yıllık değerlendirmeler yapılıyor.

Defacto iş başvurusu için link

Mutlaka Okuyun:  Okan Utkueri nereye transfer oldu?
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Bankaların 2018 Yılı Eleman Alım Planları

2018’de bankalar, yoğun eğitimleri, yurtiçi ve dışında iş imkanları, yan hakları ve sosyal imkanları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir