Kariyer ve İş İlanları

Çift haneli büyüme terfi getirdi

Performans, iş yaşamının başarı kriterlerinin en önemli göstergelerinden. Mesai yürütülen alan fark etmiyor, eğer çalıştığınız müessesede fark yaratabiliyorsanız, karşılığını genellikle alıyorsunuz. Bu kural, dört yıldır Herbalife Türkiye’nin genel müdürlüğünü yürüten Ozan Özsavaşçı için de değişmedi.

ozan ozsavasci

Profesyonel iş hayatında 20 yıllık satış ve pazarlama deneyimine sahip olan Ozan Özsavaşçı, 2010 yılında genel müdür olarak katıldığı Herbalife Türkiye’de, üç yıl içinde her yıl çift haneli bir büyümeyi gerçekleştiren ekibin başında yer aldı.


Özsavaşçı, bu başarının ardından nisan ayı başından itibaren uluslararası bir göreve getirildi. Herbalife Afrika ve Türkiye’den sommlu kıdemli direktör görevine atanan Özsavaşçı, 1993’te Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 1997’de satış süpervizörü olarak başladığı 12 yıllık 3M kariyerinin ardından Betasan’da genel müdür oldu. Herbalife’ın stratejik pazarları arasında yer alan Herbalife Türkiye, bu önemli atamayla birlikte bölgesel yönetim merkezi olarak operasyonlarını kendi üzerinden sürdürecek.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu