Girişimcilik Haberleri

Bodrum’un mermercisi

İş kalitesi ve teslim tarihine kesinlikle uyma ilkesiyle çalışan Yiğit Mermer, Bodrum’un en dikkat çeken mermer işletmecisi. Her tür projeyi başarıyla hayata geçiren firma, işinde dijital teknolojileri de yaygın olarak kullanıyor…


BABA mesleği olan mermer ve doğal taş ile uğraşmaya başlayan Murat Aydın, 2010 yılından bu yana oğlunun adını verdiği firmasıyla, küçük ya da büyük her ölçekten projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirerek, Bodrum’da her geçen gün daha fazla ismini duyurmaya devam ediyor. Dış cepheden iç mekâna, şömineden çeşmeye, sehpadan lavabolara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle yapı ve inşaat sektörüne katkıda bulunduklarını ifade eden Aydın, Bodrum’un en önemli sıkıntılarından biri olan iş tesliminde, bugüne kadar verdikleri her sözü yerine getirdiklerini belirtiyor.

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kuruluşlarından bu yana geçen yedi yıllık sürede Yiğit Mermer markasını işlerinde gösterdiği özen, kalite ve zamanında iş teslimi güvencesi ile büyüten Aydın, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıktıkları ilk günden bu yana Bodrum’da daha iyi olabilmek için çabaladıklarını ve markalarını her ge-çengün daha da zirveye taşıma gayreti gösterdiklerini söyledi.

Aydın, bu sene yedinci yılım kutlayan Yiğit Mermer’de koşulsuz müşteri memnuniyeti için oluşturdukları yeni yapılanmayı şu sözlerle anlattı:

“Çocuk yaşlarımda tanıştığım mermer ve doğal taş, benim en iyi bildiğim ve gerek işlenmesinde, gerek uygulama aşamasında uzmanlaştığım bir sektör. Bu sene yedi yaşma giren Yiğit Mermer’de ilk günden bu yana en önem verdiğimiz konu, küçük veya büyük ölçekli olmasına bakmaksızın gelen her işi müşterimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak yapmak oldu. Herşeyden önemlisi, bu işi severek ve keyif alarak yaptığımız bir iş olarak görmemiz. O nedenle müşterimizden önce, yaptığımız işin bizim içimize sinmesi gerekiyor.”

“MÜŞTERİ ONLINE TAKİP EDEBİLİYOR”

Aydın sözlerini şöyle sürdürüyor: “ilk günlerden bu yana bu değişmeyen ilkemizle, daha da ileri giderek, müşterilerimize ücretsiz keşif ve üç boyutlu çizim yapıyoruz.Hedef, koşulsuz müşteri memnuniyeti olunca, en önemli adım doğal olarak üretim aşaması ve teslim süreci olarak öne çıkıyor. Bununla ilgili olarak hepsinden önemlisi oluşabilecek en küçük aksaklıkları bile göz önünde bulundurarak bir teslim tarihi belirliyoruz. Bu nedenle çoğu zaman verdiğimiz tarihten önce üretim ve montajımızı gerçekleştirmiş oluyoruz. Dijital sistemimizle müşterilerimizi üretim aşamasında sürekli olarak SMS yoluyla bilgilendirdiğimizden, çalıştığımız herkes siparişlerini online olarak takip edebiliyor, her aşamadan haberdar olabiliyor.”

İnşaat sektörünün yanı sıra doğal taş ve mermerden kişiye özel çeşitli aksesuar üretimleri de gerçekleştirdiklerini dile getiren Aydın, şunları söylüyor. Kısacası yedi yıldır Bodrum’da işimizi en iyi şekilde, güler yüzle, kaliteden ödün vermeden, eğitimli, deneyimli vc uzman personeli limizle birlikte hayata geçiriyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin her tarafından Bodrum’a gelen müşterilerimiz, artık dostlarımız oldu. CharmBeach Hotel, Anfe İnşaat, Deniz Emlak, Çökertme Otel, İsis Otel, Ale Yapı, Femaş Mutfak, Çağan İnşaat yaptığımız projelerden bazıları. Her geçen yıl daha da güçlenen Yiğit Mermer, yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verirken, Bodrum ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.”Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu