Pazartesi , Şubat 18 2019
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Bernardo İş Başvurusu – Bernardo Eleman Alımları

Bernardo İş Başvurusu – Bernardo Eleman AlımlarıFRANCHISE’DAN VAZGEÇTİ

Bernardo, Türkiye genelinde 83 mağazayla faaliyet gösteriyor. Şirketin Kıbrıs’ta ise dört franchise mağazası bulunuyor. Bu yıl sonuna kadar 90, 2015 sonuna kadar ise 105 mağaza açmayı hedeflediklerini söyleyen Bernardo Şirket Başkanı Nurettin Sözen, “Şu anda depomuz dahil toplam istihdamımız 600. 2015 sonuna kadar 750’ye çıkarız diye planlıyoruz” diyor.

Bernardo

Şirket yurtdışı açılımını ise ilk etapta Ortadoğu ile başlatmayı, daha sonra ise Avrupa merkezli bir operasyonla devam etmeyi planlıyor. Daha önce yurtiçinde sadece Ankara’da franchise verdiklerini ancak bu işbirliğine Bernardo markası yerine diğer markaları Biev ile devam etme kararı verdiklerini ifade eden Sözen, bunun nedenini şöyle açıklıyor: “Bernardo olarak iş modelimizin franchise üzerine kurulu olmaması işleyişte bazı sorunlar getirdi. Bu nedenle Ankara’daki franchise mağazayı Biev’e kaydırdık.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Türkiye genelinde fiyat istikrarının sağlanması, hizmet kalitesinin seviyesinin yükseltilmesi ve tüm satış organizasyonunun tek bir elden yönetilmesinde yaşanan sorunlar nedeniyle Bernardo bünyesinde franchise olarak devam etmedik ama ilerde yurtiçi ve yurtdışmda yayılma planlanınız kapsamında bu politikanın izlenebileceğini düşünüyoruz.”

Bernardo İş Başvurusu

  EY Türkiye’de patron yok, pek çok lider var
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İşkur yeni bir iş, hibe ve ücretli eğitim programı başlattı

İŞKUR, yepyeni bir iş, hibe ve ücretli eğitim programı başlattı. Mesleki eğitimi alana günlük 85 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir