Pazartesi , Eylül 17 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Bebek Planlayıcısı

Bebek PlanlayıcısıBebekleri seviyorsanız, bu iş fikri tam da size göre… Bebek sahibi olmak isteyenler, gün geçtikçe daha bilinçli ebeveynler olmak için imkanları dahilinde ellerinden geleni yapıyor. Bebek planlayıcısı, çiftlerin bebek sahibi olma sürecinde danışmanlık yapıyor diyebiliriz. Bu iş tanımı danışmalığını verecek olduğunuz çiftlerin ihtiyaçlanna göre daha da genişleyebiliyor.

bebek
İnternetin de yaygınlaşmasıyla, bu servisi internete de taşıyabilir, yeni bebek bekleyen çiftlere kişisel danışmanlık yapabilirsiniz. Bebek planlayıcısı, birçok kadın girişimci için farklı bir iş fikri. Ayrıca alanda uzmanlık alanı bile belirlenebilir. Hamilelik, doğuma hazırlık, doğum gibi süreçlerde anne adayının ihtiyaçlarını karşılamak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Bebek planlayıcıları Amerika’da 2006 yılından beri var. Yurtdışındaki iş modellerine bakıldığında birkaç yıl içinde de Türkiye’de de yayılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Para Kazandıran 50 İş Fikri Önerisi

Elektrikle çalışan mini traktör, tedarikçi seçimini kolaylaştıran mobil uygulama, rüzgar tribünlerinde ses azaltan metot… Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir