Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Arzum’a üstün deneyim katacak

Arzum’a üstün deneyim katacakbehiye ersin asanDaha düne kadar yedek parça sahası olarak tanımlanan taşıt yan sanayi nasıl ana sektör otomotivin hızına yetiştiyse, aynı serüveni beyaz eşyada da gözlemlemek mümkün.

Yakın zamana kadar, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi başta olmak üzere evlerin başköşesine kurulan beyaz eşya ürünlerinin yanında küçük ev aletlerinin esamesi okunmuyordu. Ama artık durum öyle değil. Küçük ev aleti üreticileri, rüştlerini ana sektör beyaz eşya sanayisi karşısında çoktan ispat etti. Çok hızlı büyüme içerisine girdiler. Dev bir sektör yaratıp, bünyelerinden önemli markalar çıkardılar.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

İşte bunlardan biri olan Arzum, . 1966’da kurulmasına karşın asıl atılımmı 1990’ların ilk yarısında yarattığı Felix markası ile yaşadı. Arzum ve Felix ile 2003’te ilk ihracatını gerçekleştirdi. Bugün 8 ana kategorideki 250 çeşit ürünüyle piyasanın en önemli oyuncularından biri.

Sektörünün kat ettiği mesafede başrol oynayan Arzum, geldiği noktada önemli transferler de gerçekleştiriyor. Arzum üst yönetimine son olarak Behiye Ersin Arsan katıldı. Şirkette pazarlama direktörü olarak görev yapacak olan Arsan, üstün bir deneyime sahip.

1995’te Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Arsan, 1996-2006 yılları arasında Unilever Türkiye’de iş hayatına başladı. Behiye Ersin Arsan, Unilever bünyesinde, özel müşteriler uzmanlığından, ticari pazarlama müdürlüğüne kadar uzanan değişik görevlerde yer aldı. Dört yıl Cadbury Kent Türkiye’de önce sakız ardından Avrupa şekerleme pazarlama müdürü olarak mesai yürüttü.

  TNT Express Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Bilişim meslek liseleri geliyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, mesleki ve teknik eğitimde Türkiye’nin 2023 hedefleriyle uyumlu bir sistemin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir