Kariyer ve İş İlanları

Arzum’a üstün deneyim katacak

behiye ersin asanDaha düne kadar yedek parça sahası olarak tanımlanan taşıt yan sanayi nasıl ana sektör otomotivin hızına yetiştiyse, aynı serüveni beyaz eşyada da gözlemlemek mümkün.

Yakın zamana kadar, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi başta olmak üzere evlerin başköşesine kurulan beyaz eşya ürünlerinin yanında küçük ev aletlerinin esamesi okunmuyordu. Ama artık durum öyle değil. Küçük ev aleti üreticileri, rüştlerini ana sektör beyaz eşya sanayisi karşısında çoktan ispat etti. Çok hızlı büyüme içerisine girdiler. Dev bir sektör yaratıp, bünyelerinden önemli markalar çıkardılar.


İşte bunlardan biri olan Arzum, . 1966’da kurulmasına karşın asıl atılımmı 1990’ların ilk yarısında yarattığı Felix markası ile yaşadı. Arzum ve Felix ile 2003’te ilk ihracatını gerçekleştirdi. Bugün 8 ana kategorideki 250 çeşit ürünüyle piyasanın en önemli oyuncularından biri.

Sektörünün kat ettiği mesafede başrol oynayan Arzum, geldiği noktada önemli transferler de gerçekleştiriyor. Arzum üst yönetimine son olarak Behiye Ersin Arsan katıldı. Şirkette pazarlama direktörü olarak görev yapacak olan Arsan, üstün bir deneyime sahip.

1995’te Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Arsan, 1996-2006 yılları arasında Unilever Türkiye’de iş hayatına başladı. Behiye Ersin Arsan, Unilever bünyesinde, özel müşteriler uzmanlığından, ticari pazarlama müdürlüğüne kadar uzanan değişik görevlerde yer aldı. Dört yıl Cadbury Kent Türkiye’de önce sakız ardından Avrupa şekerleme pazarlama müdürü olarak mesai yürüttü.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu