Pazarlama Reklam

Anadolu’dan marka çıkarma hedefi sürüyor

emra suerFiladam Ajans Başkanı Emre Suer ile dört yıl önce henüz ajansı yeni yeni faaliyete başladığı zaman konuşmuştuk. Çalıştıklan şirketlere sadece iletişim stratejisi değil iş stratejisi de geliştirdiklerini anlatıyordu.

Hedefi ise yeni reklam verenler yaratmak ve Anadolu’daki şirketlerle çalışmaktı.


Geçen hafta yeniden bir araya gelme fırsatı bulduğumuz Suer, Anadolu’dan marka çıkarma hedefiyle yola devam ettiklerini söyleyerek söze başladı. Bu süre zarfında bir proje ajansına dönüştüklerini anlatan Suer, müşterileri için bugüne kadar yaptıkları işlerden de bahsetti.

Anadolujet’in Anadolu’daki müşterilerine dokunmak istemesiyle başladıkları “Türkiye Uçuyor Buluşmalarım 2,5 yıl sürdürdüklerini ve sekiz ilde organizasyonlar gerçekleştirdiklerini anlatan Suer, markanın bu projeden çok iyi geri dönüşler aldığını ve şimdilerde yeni projeler üzerinde çalıştıklarını söylüyor. Müşterileri olan Kılıç Balık ile çalışmaları kapsamında Kılıç’ı “balığın markası” yapma iddiasıyla çalıştıklarını ifade eden Suer, bu yolda kurumsal kimlik ile ambalajda yenilik yapıldığını ve iç pazara odaklanma konusunda şirket yönetimini motive ettiklerini söylüyor.



Ankara merkezli Kumyemişçi Ünal ile de hem iş stratejisi hem de iletişim konusunda çalıştıklarım anlatan Suer, markaya, mağaza dekorasyonundan çalışanların giyim ve iletişim tarzına kadar pek çok konuda destek verdiklerine değiniyor.

Emre Suer, 212 ve Astoria olmak üzere iki alışveriş merkezinin de müşterileri arasında olduğunu söylüyor. Şirketin yakın zamanda çalışmaya başladığı bir diğer müşteri ise Otokontrol 5664 olmuş.



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu