Salı , Şubat 19 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir Yöntemleri / Anadolu Bilişim’den Öğrencilere Yarı Zamanlı İş Fırsatı

Anadolu Bilişim’den Öğrencilere Yarı Zamanlı İş FırsatıİNGİLİZCE BİLENLER ÖNCELİKLİ

15 ülkede 50 binden fazla kurumsal kullanıcıya Anadolu Bilişim Data Çenter üzerinden hizmet sunan Anadolu Bilişim’de sunucu-altyapı, network-güvenlik, SAP, BudgetRight, yazılım gibi teknik birimler dahil pazarlama, satış, insan kaynakları ve kalite, mali işler ve sözleşme departmanlarında öğrencilere hem staj yapma hem de yarı zamanlı çalışma fırsatları yaratılıyor.

Anadolu Bilişim İş
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Anadolu Bilişim insan Kaynakları ve Kalite Müdürü Mustafa Kemal Ilbi’den aldığımız bilgilere göre, yarı zamanlı çalışma süresi şirkette haftada 30 saati geçmiyor ve saate göre ücret esas alınıyor. Yarı zamanlı çalışanlar şirketteki pek çok sosyal haktan yararlanabiliyor. Öğrenciler, üniversiteden mezun olduktan sonra şirket bünyesinde tam zamanlı olarak istihdam edilebiliyor.

Firmada yarı zamanlı çalışacak öğrenciler genellikle bilgisayar, endüstri, elektrik-elektronik, bilgi teknolojileri mühendislikleri ile işletme, iktisat gibi bölümlerden tercih ediliyor, ilgili bölümlerde üniversite öğrencisi olmak, öğrenmeye açık olmak, aktif, yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, İngilizce bilen adaylar öncelikli olarak tercih ediliyor.

  Bayanlara Evde İş İmkanları
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir