Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / ek iş / 1V1Y.com yarı zamanlı personel istihdamı

1V1Y.com yarı zamanlı personel istihdamıHER ÜÇ KİŞİDEN BİRİ

E-ticaret şirketi 1V1Y.com’da dönemsel ve sezonluk ihtiyaçlar doğrultusunda yarı zamanlı personel istihdamı gerçekleştiriliyor. Bu sürecin sonrasında çalışmasından, performansından memnun kalınan çalışanların bir bölümü tam zamanlı olarak ekibe dahil ediliyor. 1V1Y.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Çekin’den aldığımız bilgilere göre, her üç parti time çalışandan en azından birisi mutlaka tam zamanlı olarak kadroda devam ediyor.

1V1Y
Şirkette özellikle satın alma, pazarIama marka ve kurumsal iletişim, grafik tasarım ve görsel düzenleme, satış destek, muhasebe, lojistik / operasyon departmanlarında yarı zamanlı çalışanlara yer veriliyor. Yarı zamanlı çalışanlar, yasal mevzuat gereği sahip oldukları yıllık izin gibi hakların yanı sıra diğer personelin faydalandığı imkanlardan da faydalanıyor. Yarı zamanlı çalışanların kariyer sürecinde ise, öncelikle kendi departmanları içinde, eğer yetkinlikleri, eğitimleri ve performansları uygun ise diğer departmanlarda yatay ve dikey terfi imkanı sağlanıyor.

“Aldığımız yarı zamanlı personelin öncelikle dönemsel olarak görevlendirileceği iş konusunda mesleki bilgisi, eğitimi ve yetkinliklerinin yeterli olma sı; şirket kültürüne uyum sağlayabilecek motivasyonu ve enerjisi yüksek bir profil olması bizim için çok önemli” diyen Çekin, yabancı dil, bilgisayar bilgisi gibi yetkinliklerin de şirketin eleman seçim sürecinde önemli olduğunu söylüyor. İktisat, işletme, endüstri mühendisliği, tekstil mühendisliği, grafik tasarım, iletişim gibi bölümlerden mezun olan öğrenciler ağırlıklı olarak tercih ediliyor. Ancak istatistikten, makine mühendisliğine farklı akademik eğitime sahip çalışanlar da şirkette mevcut.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. …

Bir yorum

  1. izmir buca da oturuyorum, evde her işi yaparım lütfen arayın , bilgilendirme yapın yada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.