Bayilik Veren Firmalar

Ziyafe Kayseri Mutfağı Bayiliği İle Restoran Açabilirsiniz

Ziyafe Kayseri Mutfağı Türk ve Osmanlı Mutfağının geleneksel lezzetlerini günümüz lezzetleri ile harmanlayarak müşterilerine iyi yemek emek ister düşüncesi ile hizmet etmeye devam ediyor.

30 şubesi ve 500 çalışanı ile yöresel mutfakta Türkiye’nin lideri konumunda olan marka, Franchising sisteminin faydaları gözönüne alındığında başarıya giden bu yolda beraber büyümek isteyen iş ortakları arıyor.

İştah açmak isteyenlere işiniz gücünüz yemek olsun sloganı ile seslenen Ziyafe Kayseri Mutfağı hem Türkiye hem deuluslararası pazarda yatırımcılarına fırsat sunuyor.

ZİYAFE KAYSERİ MUTFAĞI
Kayseri yemeklerinden zincir kurdu

Ziyafe Kayseri Mutfağı, dokuz ilde 18 şube ile faaliyet gösteren Kayseri’nin yöresel yemeklerini sunan bir restoran zinciri. Markanın sahibi Sasi Gıda Genel Koordinatörü Emre Ekşi, yıl sonuna kadar beş adet daha restoran açacaklarını söylüyor.

Anahtar teslim şeklinde sunulan Ziyafe Kayseri Mutfağı için yapılması gereken toplam yatırım bedeli 300 bin TL ile 350 bin TL arasında değişiyor. Aylık ciro hedefinin 100 bin TL olduğunu ifade eden Ekşi, Girişimi daha kolay gibi görünen ve herkesin başarabileceği kanısını uyandıran yemek sektöründe başarı için aslında her alanda olduğu gibi bir deneyim ve tecrübe gerekli.

Biz bunu markalaşarak franchise sistemi ile girişimcilere sunuyoruz” diyor. Ziyafe Kayseri Mutfağı franchise veren firmalar arasında yerini almaktadır.

Franchising Bilgi Hattı : 0 532 511 56 86

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu