Bayilik Veren Firmalar

Ufo il bayilik sistemine geçenlere %40 kar sunacak

Isıtma pazarının jenerik markası UFO, yeni yapılanma döneminde ana bayilik sisteminde köklü değişikliğe gitti. UFO, Türkiye genelinde 81 ilde bayilikler kuracak.


Geliştirdiği teknolojiler ve sunduğu ürünlerle sektöründe ilklere imza atan UFO, geçirdiği ekonomik türbülansın ardından yatırım ve çalışmalarına hız verdiği yeni dönemde, satış ağında da köklü deği-şiklilere gidiyor.

ufo bayilik

Türkiye genelinde sahip olduğu 3600 satış noktasını 81 ildeki il bayileri altında toplayacak UFO, bu sayede operasyon maaliyetini azaltırken, hızını da artırarak çok daha yaygın bir satış ağına sahip olacak. Bu yıla kadar ana bayilik sistemi ile hareket eden UFO, mevcuttaki 13 ana bayisi arasında performansı başarılı olanlar ile yoluna devam edecek. Bayilik için başvuruların yoğun bir şekilde sürdüğü ve henüz değerlendirmelerin neticelenmediği süreçte UFO, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük illerde ise birden fazla yetkili bayi atayacak. Üretime yeni ürünler ve teknolojiler ile devam edeceklerini söyleyen UFO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yeşil, şu an 100 milyon TL olan cirolarını 5 yılda 3’e katlayacaklarını ifade etti.

İlk defa zincir mağazalara girecek Yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi veren UFO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yeşil, çok daha hızlı ve yaygın bir satış ağı ile tüketicilerle buluşacaklarını ifade etti. Yeşil, “Bugüne kadar Türkiye genelinde 3600 noktada 13 ana bayi ile yürüttüğümüz operasyonumuzda köklü değişikliklere gidiyoruz. Ana bayilik sisteminde gördüğümüz aksamaları il bayilik sistemi ile çözebileceğimizi gördük. Ana bayilere bağlı olan il sayısını ve iller arası mesafeyi düşündüğümüzde maliyet ve hizmet kalitesi noktasında aksaklıklar yaşayabileceğimizi fark ettik. Yeni yapılanmamızda Türkiye genelinde 81 ilde il bayiliklerimiz ile müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi. Yeni sistemin il bayileri için de faydalı olacağını söyleyen Yeşil, perakende satış hakkı da elde edecek olan il bayilerinin toplamda yüzde 40’a varacak kar marjı elde edeceklerini duyurdu.

Ufo Bayilik İletişim Bilgileri

SUN Pazarlama Elektrik,Makina Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Adres : Akçaburgaz Mah. 72 Sk. No:17 K:2 Kıraç Esenyurt / İSTANBUL Tel : +90 (212) 886 96 00 Fax : +90 (212) 886 33 73


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu