Bayilik Veren Firmalar

The Loli Shop Ankara ve İzmirde Franchise Verecek

İlk franchise’ını Kuveyt’e verecek

Türkiye’de el yapımı şeker üreten ilk Türk markası…

Dünyada zincir haline gelmiş bir markadan aldığı ortaklık teklifinin yanı sıra, Wall Street Journal da markaya, geçtiğimiz haftalarda dünyaca ünlü 5 şeker markasıyla aynı kategoride yer verdi. Kendi deyimiyle”ye-mek bile yapamazken” şeker ustası olan markanın kurucusu Alexandra Masis, şimdi ilk franchise’ını Kuveyt’e vermeye hazırlanıyor.

The Loli Shop

“Her şey The Loli Shop’a özgü…”,

Masis’in, kendi markasını yaratması, her anlamda itici güç olmuş. Şeker reçetelerinden, ambalajlara ve kavanozlara kadar her şey, The Loli Shop’a özgü… Hatta şekerlerin yapıldığı tezgahlar ve makineler de Masis’in tasarımı ve yüzde 100 yerli üretim.

ilk yatırım bedeli olarak 125 bin TL’lik harcama yaptığı bilgisini veren Masis, WSJ’den gelen teklife önce kendisinin de çok inanmadığını itiraf ederek,”Avrupa’daki 5 şekerciyle bir aradaydım.’Çıkmadan hayatta inanmam’ dedim. Haberi gördüm ve kapakta kullanılan bir sürü şeker bizim. Çok büyük bir mutluluktu” dedi.


Suudi Arabistan’dan, Güney Afrika’ya kadar sipariş aldıklarını belirten Masis, Kuveytli bir işadamının franchise teklifine ise sıcak baktıklarını söyledi. “O zaman bu işin artık ciddileştiğini anladım”diyen Masis, franchise modelini şöyle anlattı:

“Ya sadece şeker yapımını öğreniyorlar, makineleri tedarik ediyoruz. Ya da her şeyiyle ürünü alıyorlar. Onların seçimine kalmış. Makineler de yine buradan yapılıp gönderilecek. Ankara’ya ve İzmir’e franchise vermeyi düşünüyoruz.”

The Loli Shop İletişim

Okul Caddesi, Mutlu Sokak No:28/B
Kavacık / İstanbul
Tel/Faks: +90 216 680 0365


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu