Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Teknosa’dan Yarı Zamanlı Ek İş

HEM MAĞAZADA HEM MERKEZDE

Teknosa, Türkiye’nin her ilinde yer alan mağazalarında ve merkezinde çok sayıda yarı zamanlı çalışan istihdam ediyor. Departmanların ihtiyacına ve tercihine göre, üniversitelerin birçok farklı bölümünden işe alım gerçekleştiriliyor. Yarı zamanlı olarak istihdam edilecek kişilerin, tıpkı tam zamanlı çalışanlar gibi Teknosa çalışma kültürüne uyum sağlamaları, takım çalışmasına inanmaları, iletişime açık, değişime ayak uydurabilen ve sürekli gelişimi hedefleyen kişiler olmaları tercih ediliyor. Bu özellikler ise yetkinlik bazlı mülakatlar, değerlendirme merkezi uygulamaları ve kişilik envanterleri aracılığıyla ölçümleniyor.

Teknosa ek is

Görüşme sürecinde öğrencilerin tamamladıkları stajları, sahip oldukları sertifikaları, İngilizce seviyelerini veya gerekli görülen donanım, yazılım ya da programlama bilgileri göz önüne alınıyor.

Teknosa İnsan Kaynakları Direktörü Revna Besler’den aldığımız bilgilere göre, tam zamanlı pozisyonların açılması durumunda, yeni işe alım yapmak yerine yarı zamanlı çalışanların performansları göz önünde bulunduruluyor ve öncelikli olarak onlar tercih ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu