Bayilik Veren Firmalar

Tadım Pizza Üç Farklı Konseptte Şubeler Açıyor

TADIM PİZZA
Paket servis şubelerine hız verdi

HD Holding bünyesinde faaliyet gösteren Tadım Pizza, AVM, cadde ve ekspres olmak üzere üç farklı konseptte şubeler açıyor. Şirket bu yıl daha çok Tadım Pizza Express şubeleriyle büyümeyi hedefliyor.

Tadım Pizza Genel Müdürü Caner Bayseferoğulları, “Öncelikle İstanbul’da ekspres şubeler açıyoruz. Aynı zamanda gelişmiş Anadolu şehirlerinde de şubeler açmayı hedefliyoruz” diyor.

Tadım Pizza

Tadım Pizza’nm halen 21 şubesi var. 2015 sonuna kadar franchising sistemiyle dört yeni şube daha açılması hedefleniyor. Firmanın adrese teslim konseptli, ekspres restoranının yatırım tutarı diğerlerine göre daha düşük. Bu tarz bir restoranın toplam yatırım maliyeti 350 bin TL. Ayrıca 12 bin 500 dolar franchise giriş bedeli talep ediliyor. Restoran tipi Tadım Piz-za’nm franchise giriş bedeli ise 12 bin 500 dolar. Sürekli franchise ödemesi olarak ciro üzerinden yüzde 7 pay alınıyor. Ekspres şubelerin ayda 80-100 bin TL ciro yaptığını belirten Bayse-feroğulları, franchise alan bir girişimcinin yatırımını ortalama 2.5-3 yılda amorti ettiğini söylüyor. Yatırımcının franchise başvurusu kabul olduktan sonra yatırıma start veriliyor. Paket servis restoranları için çok işlek caddede dükkana gerek olmadığını belirten Bayseferoğulları,“Ekspres restoranlarda 8-9 kişinin çalışması gerekiyor. Yatırımcının işin başında durmasına özen gösteriyoruz” diyor.

Telefon: 0312 219 04 44
E-posta: bilgi@tadimpizza.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu