Bayilik Veren Firmalar

Suzuki motosikletleri satış bayilik bilgileri

SUZUKİ

2015’te yüzde 60 artış bekliyor

Japon Suzuki motosikletlerinin Türkiye distribütörlüğü Suzuki Otomobil Pazarlama tarafından yapılıyor. Firma, bu yıl Address ve Van Van 125, Inazuma F ve V Strom 650 XT ABS modellerini motosiklet tutkunlarının beğenisine sundu.

Suzuki Türkiye Genel Müdürü Engin Kubilay, “Suzuki’nin mevcut ve yeni modelleriyle yeni sezona hazırız. Yüksek teknoloji ürünü, sınıfının lideri modellerimiz ile motosiklet pazarının en önemli markalarından biri olarak 2015’te de motosiklet tutkunlarının beklentilerini karşılayacağız” diyor.

Suzuki motosikletleri

Suzuki Motosiklet Pazarlama Müdürü Erem Yüksel ise,. “2014’te motosiklet satışlarımızda yüzde 15 artarak bin adede yükseldi. 2015’te satışlarımızda yüzde 60’ı gibi rekor bir artış bekliyoruz. Çünkü uzun bir aradan sonra scooter modelimiz olan yeni Address’i getirdik” diyor. Address, dört zamanlı tek silindirli hava soğutmalı motoru ve düşük 110 cc’lik motor hacmi ile beklentilere cevap veriyor. Bu modelin satış fiyatı 5 bin 490 TL.

Pazar payını artırmayı hedefleyen marka, gelişmiş il ya da ilçelerde yeni bayilikler verecek. Suzuki bayiliğinin yatırım maliyeti bölgeye göre değişiyor. Firmanın şu anda Türkiye çapında 24 bayisi var. Telefon: 0262 648 00 00 E-posta: eren.yuksel(§suzuki.com.tr Web: suzuki.com.t

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu