Bayilik Veren Firmalar

Sosisev Franchise Şubesi Açmak

Avrupa’da Hotdog olarak bilinen sosisli sandviçin Türk damak tadına uygun olarak üretilip, çeşitli soslarla tatlandırılarak kendimize has pişirme ve sunum şeklimiz ile müşterilerimize sunuyoruz. Klasik bungolov evlernin sıcaklığını ve ahşabın doğadaki uyumunu kullanarak oluşturduğumuz Sosisev standımız dış mekân, iç mekân ve cafe olarak 3 konsepti ile bulunduğu mekânda göze hitap ettiği kadar Türk damak tadına da hitap eder.

Sosisev Bayilik Şartları

Sosisev’in sunumunda; bildiğimiz klasik sandviç ekmeğinden farklı olarak özel üretim tatlı ekmek kullanılıyor. Sosisler ise uzun çöp şişlere geçiriliyor ve Hotdog makinesi olarak tabir edilen makinenin alt su haznesine su ile karışık özel sos katılıyor, sosisler buharda haşlanıyor. Buharlaşma esnasında özel karışımlı bir otun sosislerin içine tamamen sinmesi sağlanıyor. Sosisler kızartma makinesinde kızartıldıktan sonra özel hazırlanmış sosun olduğu kaba geçirilip sosa bulanıyor.

sosis ev bayilik konsept

Sosisev’de satılan sandviç çeşitleri:

Sosis özel soslarla harmanlanıp pişirildikten sonra; sade, turşulu, rus salatası veya patates ezmesi ekleme seçenekleriyle farklı damak zevklerine hitap eder ve arzu edilirse ketçap, mayonez ve hardal eklenir.

Sosis şeklinde kesilmiş sucuk ile sucuk ekmek ve tost çeşitleri de bulunmaktadır. Tatlı olarak ise dondurma ve istenilirse sufle eklenebilir, dondurmalı sufle menüye eklenebilir.

 • Konseptler: Sosisev için tasarlanmış 3 tip konsept bulunmaktadır, bunlar açık alan stant, kapalı alan stant ve kafe konseptleridir.
 • Kapalı alan(indoor) konsepti:  225cm yüksekliğinde, 200cm eninde ve 235cm boyunda olan kapalı alan standımız, içinde maksimum 2 personelin görev yapabileceği genişliktedir ve 4 tarafından açık şekilde servis alanları bulunmaktadır.
 • Öngörülen uygulama alanları: Avm’ler, Plazalar, Altgeçitler, Metro istasyonları. Tüm kapalı alanlar için uygundur.

kapak

Sosisev Açık alan(outdoor) konsepti:

Açık alan stantlarımız için sabit ve hareketli olma seçenekleri vardır.

Hareketli standımız, römorklu olup karayollarının taşıma standartlarına uygun olarak üretilmiştir. İstenildiği noktaya taşınabilir ve konser, festival, fuar gibi özel etkinliklere rahatlıkla götürülebilir. 2 personelin görev yapabileceği genişlikte ve 2 tarafı açık servis alanları bulunmaktadır.

 • 200 cm yüksekliğinde, 170 cm eninde ve 240 cm boyundadır.
 • Öngörülen uygulama alanları: Fuar alanları, şenlikler, festivaller, konserler, organizasyonlar, sahiller, turistik faaliyetler.
 • Sabit açık alan standımız, 225cm yüksekliğinde, 235cm eninde ve 200cm boyundadır.
 • Öngörülen uygulama alanları: İşlek caddeler, araç trafiğine kapalı barlar, kafeler sokakları.

sosis ev bahceli

Sosisev Kafe konsepti:

 • Mekânın ölçülerine göre tüm ihtiyaçları hesaplanıp, ölçüler alınıp her şey kafe için özel olarak üretilir.
 • Öngörülen uygulama alanları: İşlek caddeler, araç trafiğine kapalı barlar, kafeler sokakları.

Sosisev Teknik özellikleri:

Stant ortalama ağırlığı 850 kilodur. Halojen yanmaz elektrik kabloları kullanılmıştır. Konseptlerimizin tamamında, Sosisev’in 18KW gücünde 220V elektrik tesisatından başka bir ihtiyacı bulunmamaktadır. Gıda ürünleri helal sertifikalı, tüm ekipmanlar TSE belgeli ve garantilidir. Güvenliği elektrikli kepenk sistemiyle ve gece görüşlü kameralarla sağlanmaktadır. Reklam desteği ve açılış için özel etkinlik, stant yönetimi ve ekipmanların kullanımıyla ilgili 2 günlük eğitim verilmektedir.

Sosisev Yatırım:

Sosisev %300-%600 kâr ile satış yapmaktadır. Şimdiye kadar kurulan 16 Sosisev’den gelen istatistiklere göre, kurulduğu yer ve yönetim kalitesine bağlı olarak minimum 4bin, maksimum 15bin aylık kazanç sağlamaktadır.

Sosisev projesi KOSGEB tarafından desteklenen bir projedir. KOSGEB, Sosisev bayiliği almak isteyen girişimcilere 50bin TL’ye kadar geri ödemesiz destek vermektedir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 

 • İç mekân için yatırım bedeli: 65 bin TL
 • Dış mekân için yatırım bedeli: 70 bin TL
 • Dış mekân römorklu stant için yatırım bedeli: 75-70 bin TL
 • Kafe konsepti için yatırım bedeli: Mekânın ölçülerine göre 65-100 bin TL

Sosisev Bayilik İletişim Bilgileri:

İlgili Kişi: Dilek Koçkara, M. Sercan Savranoğulları
Telefon: 0533 958 58 16
Web Sitesi: www.sosisev.com
E-posta Adresi: m.sercan.sav@hotmail.com –sosisev@hotmail.com
Adres: Yeni Yalova Yolu 9. Km. Sönmez Tesisleri No:49 Osmangazi / BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu