Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Son zamanların en kârlı ve yükselen iş fikri

Son zamanların en kârlı ve yükselen iş fikri

Yeni bir kazanç kapısı , gelirinize gelir katmak için İş fikirleri bizlerere fikir veriyor. İş yapmak için akla gelmedik onlarca yöntem var. Bu yöntemleri araştırmak ve öğrenmek ek gelir veya yeni bir iş kurmak için gerekli. İnternette onlarca yüzlerce iş fikri bulunabiliyor. Fakat iyi bir kazanç ve iş için bunların arasında en faydalı ve en uygulanabilir olanını seçmek gerekiyor.

İş fikirlerinden bahsetmeye devam edersek. Çok katlı pazarlama alanından iyi bir fırsatı sizlere anlatmak istiyoruz: HuncaLife , hepimizin bildiği Jagler,Caldion gibi markaların da sahibi olan Hunca Kozmetik ‘ in çok katlı pazarlama markasıdır. Uluslarlarası piyasada ve Türkiye’de çalışan Avon, Oriflame gibi markaların yerli rakibidir. Bu arada HuncaLife da uluslararası çalıştığını belirtmeliyiz. HuncaLife ürün yelpazesinde cilt bakımı, renkli kozmetik, parfümler, kişisel bakım, saç bakımı, aksesuarlar bulunduruyor. HuncaLife ‘ ta ürünlerin kalitesi için aşağıda kaynakta belirttiğimiz adresten bilgi alabilirsiniz.

huncalife

HuncaLife ‘ ı diğer markalardan ayıran özellikleri ise Türkiye’nin en önemli kozmetik üreticisi olması. İş planı be kazanç planının çok kârlı olması, toplam cirodan yaklaşık %40 ‘ ını HuncaLife temsilcilerine dağıtması. Bu son söylediğimiz özellik ile bir çok çok katlı pazarlama markasına fark atıyor. Yani HuncaLife size satıştan ortaya çıkan cirodan çok fazla pay veriyor. Bu demektir ki çalışınca en çok kazandıran markalardan birisi HuncaLife oluyor. Çok katlı pazarlamalarda en büyük sorun , cirodan büyük çoğunluğun satış temsilcilerine verilmemesidir. İşte HuncaLife ile bu yıkılıyor. Çok katlı pazarlama ile hayal ettiğiniz güzel kazançlara HuncaLife ile ulaşmak gerçekten çok kolay. Türkiye’nin en büyük kozmetik firmasının markası olmasıyla ürünlerinin kalitesi ispatlı olan HuncaLife iyi bir gelir için size büyük bir fırsat sunuyor.

Ek gelir ve yeni iş fikirleri için HuncaLife size çok büyük bir seçim kolaylığı sağlıyor. HuncaLife güçlü bir network(ağa) sahip. HuncaLife dünyasında size büyük yardımları dokunacak temsilciler ile çalışacaksınız. Bu sayede işi kolayca kapacaksınız ve net kazançlar elde edeceksiniz.

Kârlı HuncaLife dünyasını tanımak ve bilgi almak için aşağıdaki kaynak siteden faydalanabilirsiniz.
Kaynak: huncalife (www.hnclife.biz)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu