Bayilik Veren Firmalar

Shapes For Women Bayilik ve Bayilik Şartları

SHAPES FOR WOMEN

Salon maliyeti 35 bin TL

İzmir merkezli Shapes For Women, kadınlara özel bir spor merkezi. 2007’de kurulan şirket 2008’den bu yana franchise veriyor. Shapes For Women’in Türkiye genelinde 40 şubesi var. Bunların tamamı franchising sistemiyle açılmış. Bir şubenin yatırım tutarı isim hakkı ve ekipmanlar dahil 35 bin TL. Bu rakama uygun yer bulma, ana istasyon adı verilen sekiz fitness ekipmanı ve 12 ara istasyon, web tabanlı üye takip yazılım sistemi ve açılış öncesi eğitim programı da dahil.

Shapes For Women

Shapes for Women’nin reklam katılım payı yıllık bin-bin 500 TL olarak belirlenmiş. Sürekli franchise ödemesi olarak ayda 350 TL alınıyor. Shapes For Women, yer seçimi konusunda çok titiz davranıyor. Yeni açılacak şubenin doğru bir lokasyonda olması için franchise adayına destek sunuluyor. Shapes For Women salonlarındaki ekipmanlar kadın fizyolojisine göre tasarlananmış. Çalışma prensipleri hidrolik pistona dayalı. Yani itme/çekme gücüyle çalışıyor. Bu sayede her çalışmada birden fazla kas grubunun çalışması sağlanıyor.

Sistem, ana istasyon adı verilen sekiz fitness ekipmanıyla dönüşümlü olarak kullanılan ve ara istasyon adı verilen 12 ekipmandan oluşuyor. Müzik eşliğinde 35 saniyede bir gelen sinyalle ekipman değiştiriliyor. Böylece salon içerisindeki dinamizm hiç düşmüyor. Her tur 10 dakikada tamamlanıyor. Katılımcıların günlük spor ihtiyacı 10 turda karşılanıyor.

Telefon: 0232 463 64 69 E-posta: info@shapesturkey.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu