Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Sahibinden.com’dan Yarı Zamanlı İşe Alım

REZİDANSTA KALIYORLAR

Sahibinden.com, özellikle geleceğini teknoloji ve internet dünyasında gören, meraklı ve öğrenmeye tutkulu yetenekleri kazanmak için lisans düzeyinde yarı zamanlı işe alımlar gerçekleştiriyor. “Böylece çalışma arkadaşlarımız teorik bilgilerini pratik hayata geçirme şansı yakalarken, biz de gelecekte oluşacak’ pozisyonlar için ekibimize katılabilecek adayları uzun dönem içinde tanıma şansı buluyoruz” diyen Sahibinden.com Iş Destekten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Pamuk, her yıl yaklaşık 30 staj yer aldıklarını, stajdan sonra başarılı çalışanların yarı zamanlı olarak devam ettiğini söylüyor. Örneğin, 2014 yılında yarı zamanlı beş çalışan, şu anda tam zamanlı olarak şirkette çalışıyor.

Sahibinden-com

Yarı zamanlı personel haftada iki ya da üç gün çalışıyor ve şirket doktoru, yemekhane hizmetleri gibi klasik olanakların yanı sıra kapalı basket sahası, spor salonu ve özel dersler, ücretsiz vale hizmeti, yiyecek ve içecek makineleri gibi imkanlardan da faydalanıyor. Çalıştıkları süreye bağlı olarak ücret alırken, şehir dışından gelenlere rezidansta konaklama olanağı da sunuluyor. Iş geliştirme, pazarlama, kurumsal satış ve iş destek departmanları şirkette yarı zamanlı iş olanağı sunabilen bölümler olarak dikkat çekiyor.


Sahibinden.com’da yarı zamanlı çalışmak isteyenlerin, iyi işler üreten, işini tutkuyla yapan ve eğlenceyi çalışma ortamına taşıyabilecek, farklı ve yaratıcı fikirleri olan ve takım çalışmasına uygun olması gerekiyor. Site, 3.7 milyar sayfa görüntülenmesi ile Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri. Bu nedenle öncelikle üniversitelerin mühendislik bölümleri ile yazılım ve teknoloji profesyoneli olmak isteyen yetenekler tercih ediliyor. Pazarlama, iş ve servis geliştirme, insan kaynakları gibi alanlarda ise işletme, iktisat, endüstri mühendisliği öğrencileri öncelikli oluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu