Bayilik Veren Firmalar

Realty-TR Franchise giriş bedeli

REALTY-TR

Dünyanın en verimli gayrimenkul franchise sistemiyle tanışmaya hazır mısınız?

Sektörün ezber bozan markası Realty-TR sizleri bir işletme sistemi olan franchising sistemine davet ediyor.

Dünyanın en çok tercih edilen franchising sistemi olan Realty-TR, Gayrimenkul sektöründe, franchiseelerin en çok ihtiyaç duyduğu unsurları göz önünde bulundurarak sizlere ayrıcalıklar ile dolu başarının tesadüf olmadığı bir iş hayatı sunuyor. Bir işletme sistemi olan franchising sistemini sektöre taşımış olan Realty-TR ile her yaptığınız işlemde yanınızda olacağız.

Realty-TR’lı Olmak Size Neler Sağlayacak ?

ULUSLARARASI GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜ BÖLGENİZDE BELİRLEYECEKSİNİZ

Bulunduğunuz bölgeden Dünyanın beş kıtasında yer alan elliyi aşkın ülkede gayrimenkul alım satım ve kiralama hizmeti verebilecek bir tek siz olacaksınız.

Her geçen gün artan iştirak ofisleri ile dünyanın bir çok ülkesinde gayrimenkul satış ve kiralama hizmeti vermenizi sağlarken aynı zamnda vatandaşlık oturma izni vb tüm konulardada genel müdürlük uluslararası pazarlama departmanı sayesinde müşterilerinize tam hizmet vermeniz sağlanmaktadır.

Realty-TR Franchise

BÖLGENİZDE VE DÜNYADA TEKSİNİZ

Bölgenizde sizden başka ikinci bir franchise ofisi açılmasına izin vermeyen sistemimiz sizin bölgenizdeki profesyonelliğinizi koruyarak en yüksek başarıya ulaşmanızı sağlamaktadır.

Bölgeler belediyeler ile sınırlıdır. Belediye sınırı hizmet veremiyeceğiniz kadar geniş ise gerekli sayıdaki ofisin açılmasındaki öncelik sizlere sağlanmaktadır. işinizi büyütüp bölgenizde başka ofisler açmak için yatırım yapmak istememeniz halinde ikinci seneden itibaren talepler değerlendirilir.

KALİTELİ HİZMET SUNMANIZ İÇİN CALL CENTER

Haftanın 6 günü sabah 09:00, gece 02:00 saatleri arasında hizmet veren çağrı merkezimiz, müşteri kaybı ve memnuniyetsizliği yaşamamanızı sağlamakta ve  aynı zamanda kaliteli hizmet vermenize de destek vermektedir.

Ülkelerin arasındaki saat farklarıda göz önünde bulundurularak kurulan çağrı merkezi genel müdürlük bünyesinde 2 lisanda yürütülmektedir.

BÖLGENİZDE PORTFÖYLERİNİ DÜNYAYA SUNAN BİR TEK SİZ OLACAKSINIZ

Portföylerinizin uluslararası nihai alıcılara ulaşması için Realty-TR, dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarına katılır ve bu fuarlarda işinde uzman olan pazarlama ekibi ile gayrimenkullerin satışını sağlamaktadır.

Fuarların katılım maliyetleri genel müdürlük tarafından karşılanmaktadır.
Fuar portföy katalok bedeli eşit olarak ofisler ve genel müdürlük arasında paylaşılmaktadır.
Ulusal ve uluslara arası gayrimenkul fuarlarında yapılan satış işlemlerinin geliri ortak payda paylaşılmaktadır.

DÜNYANIN EN ÇOK KULLANILAN GAYRİMENKUL PORTALLARI EMRİNİZDE

Ulusal gayrimenkul portallarında gayrimenkullerinizin yayınlamasını sağlayan markamız, ilan yönetim sitemi sayesinde personel, zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda dünyada 200’ün üzerinde uluslararası gayrimenkul portalında da portföylerinizi satışa sunabilmektedir.

Hürriyetemlak.com, Milliyetemlak.com  Emlak.net , Emlakjet.com , İlan.com ,İlansokağı.com  sabahsarısayfalar.com.tr , Domaza.com , Propertiger.com , World Property Journal , Globimmo, European Real Estate , Imlix  yerli ve yabancı portallarınızdan bazılarıdır. Her gayrimenkul portföyünüz realty.com.tr adresine eklendikten sonra 24 saat içinde 12 lisanda çevirisi yapılarak anlaşmalı olduğumuz portallara manuel olarak eklenmektedir. anlaşmalı olduğumuz hiç bir portal için ilan yayınlanma bedeli talep edilmemektedir. ilanlarınızı ön sırada yayınlatmak istemeniz halinde portalın tarafımıza sağladığı imkanlar tarafınıza aynan iletilmektedir.

PAYLAŞIMLI DEĞİL SİZE ÖZEL CRM SİTEMİ İLE İŞİNİZ ÇOK KOLAY

Özel yazılım ekibi ile oluşturulan CRM sistemi ile Realty-TR randevu takibi, müşteri takibi, müşteri bilgilendirmeleri (sms-email), ilan/portal takibini, ödemelerinizi ve daha birçok ihtiyacınızı tek bir ekrandan yapabileceğiniz bir sistem sağlamaktadır.

OFİSİNİZ EŞSİZ, BAŞARINIZ GARANTİ

Markamız tarafından sektörde ilk defa Model ofis uygulaması yapılmaktadır. Müşterinin ağırlanacağı bölüm de dahil olmak üzere tüm kurumsal gereksinimleriniz Realty-TR mimari dönüşüm ekibi tarafından ek bir ücret talep edilmeden tasarlanmaka ve uygulanmaktadır.

KALİTENİZ GARANTİ ALTINDA

Gerçek kurumsal kimlik ve hatasız matbu evraklara ulaşabileceğiniz online alışveriş platformu sayesinde zaman, sizin en büyük kazancınız olacaktır. İşinizde en kaliteli hizmetini sunarken en kaliteli materyalleri kullanmalı ve bu materyallere en iyi fiyata sahip olmalısınız.

SİZİN İÇİN SİZİ DENETLİYORUZ

Kalite tesadüf değildir. Hataya sebebiyet vermeden en iyi şekilde hizmet sunmanız için daima yanınızda olan Realty-TR ISO 9001-2008 kalite standardizasyon sistemi ile hizmet vermektedir. Tüm franchise ofislerinde aynı kalitede hizmet vermesi için gerekli denetimleri sürdüren marka, gizli müşteri uygulaması ile de standartlarını her daim koruyarak, aynı kalmasını sağlamaktadır.

KİMSE SİZİN KADAR HIZLI SATAMAZ

Bölgenizdeki inşaat firmaları ile özel çalışmalar yapmanızı sağlayan özel projeler departmanı görüşmelerden sözleşme ve satış aşamasına kadar daima yanınızdadır. Markanın gücü ulusal ve uluslararası gayrimenkul pazarındaki pazarlama gücü eşliğinde bölgenizde ilk tercih olmanızı sağlamaktadır.

Özel projeler departmanı ile yürütülen proje pazarlamasında alıcıdan hizmet bedeli alınmamaktadır. İnsaat firmaları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda elde edilen hizmet bedeli ortak payda paylaşılmakta olup pazarla maliyetlerinin tamamı genel müdrülük tarafından karşılanmaktadır.

BÖLGENİZE DEĞER KATACAKSINIZ

Kurumsal gayrimenkullerin pazarlamasında dünyanın önde geren markalarına danışmanlık veren Realty-TR bölgenizdeki nitelikli gayrimenkullerin pazarlanmasında sizin ile birlikte hareket ederek daha hızlı sonuç elde etmenizi sağlar.

HİÇ BİR LİSAN SİZE YABANCI DEĞİL

Dünyanın beş kıtasının ana lisanında hizmet vermenizi sağlayan gerçek çevirmenler sayesinde yabancı yatırımcıya hizmet vermek artık sadece sizin elinizde. Yatırımcıların ve alıcıların en büyük tercihi olan anadilde hizmet sizin portföylerinizin sunumu ile mümkün.

DUAYENLERDEN SAHADA BİREBİR EĞİTİM İLE BÖLGEDE %100 BAŞARI

Dünyanın ulaşılması en zor değeri bilgidir. 20 yılı aşkındır uluslararası gayrimenkul sektöründe var olan markamızın kurucusu ile birlikte bire bir uygulamalı eğitime hazır mısınız? Sıfırdan ofis yönetimi, saha çalışmaları ve hatta satış kapatma işlemlerini Sayın Fatih ELİBOL ile birlikte gerçekleştireceksiniz. Teorik eğitimleri harita mühendisler gayrimenkul değerleme uzmanları eşliğinde alacaksınız.

GİRİŞ BEDELİ VE RUTİN ÖDENTİLER ..

GİRİŞ BEDELİ :10.000€ +KDV
AYLIK KATILIM PAYI :15O$ +KDV( her yeni ayın ilk haftasında sistem üzerinden kredi kartı veya havale yolu ile tahsil edilir)

YILLIK CDN SERVER BEDELİ :200$ +KDV (yılda bir sefer sistem üzerinden kredi kartı veya havale yolu ile tahsil edilir)
YILLIK İP SANTRAL LİSANS BEDELİ : 150$ +KDV (yılda bir sefer kredi kartı veya havale yolu ile tahsil edilir)

GİRİŞ BEDELİNE DAHİL OLAN AÇILIŞ VE OFİS PAKETLERİ DETAYLARI:

OFİS KURULUM : Kurumsal Baskılı Duvar Kağadı,Duvardan Duvara Parke Kaplaması, Realty-TR Led Aydınlatmalı Cnc kesim veya Kutu harf  Tabela, Android işlemcili Sunum Televizyonu, Kırmızı Beyaz Oturma Grupları ve sehpaları, Dünya Lisanlarında Hoş Geldiniz Kaplamalı Resepsiyon Bankosu , All İn One Pc.

AÇILIŞ PAKETİ: Tablet pc, Metrekare Cihazı, Matbu Konut Yer Görme Formu, Matbu Yer Görme Formu, Matbu Yer Görme Formu, Matbu Pazarlama Yetki Sözleşmesi, Matbu Görme Sözleşmesi, Satılık Afiş, Kiralık Afiş, Satılık Sticker, Kiralık Sticker,Açılış Davetiyesi, El İlanları, Kartvizit,Mouse Pad,Kalem

Telefon: 850 207 40 41
Web: realty.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu