Bayilik Veren Firmalar

Queen Waffle Bayilik Veriyor

Anahtar teslim modeliyle bayilik veriyor

Bu satırları okuduğunuza göre Queen Waffle olma yolunda ilk adımı attınız demektir. Sıradanlaşmış konsept ve sunumlardan uzak, alelade lezzetlerden öte waffle restaurant. Queen Waffle’dasınız.
Tadı, damaklan feth eden lezzetleri ve eşsiz sunumları ile Queen Waffle her geçen gün bölgesinde daha çok konuşulmaya devam ederken sizde bu sayede kısa vadede kazandıran bir yatırıma sahip olun.

Ar-ge çalışmalarımız sonucunda elde ettiğimiz yeni lezzetler ile alışagelmiş olduğununuz waffle algısını yıkıyor, yeniden inşa ediyoruz. Partnerlerimiz sayesinde meyvelerin ve kullanılan hammaddelerin en doğal halini misafirlerimiz ile buluşturuyoruz.

Bu lezzete sizde ortak olmak istemez misiniz?

Waffle. ülkemizde her ne kadar yeni bir lezzet gibi görünse de dünyada ki tarihi 2. Dünya Savaşı öncesine dayanır. Belçika’da bir kasabada ortaya çıkan bu lezzetin ünü. önce Avrupa sonra Amerika daha sonra tüm dünyaya yayılır.

Ülkemizde yaygınlaşmaya başladıktan sonra köşe başı dükkanlarda yapılmaya başlanmış ve bu lezzettin özensiz bir şekilde sunulması Queen Wafflenın doğmasına neden olmuştur. 2015 yılında Kayseri’den çıktığımız lezzet serüveni, 2016 yılında yine Kayseri’de açtığımız ikinci şubemiz ile devam etmiştir. 2017 yılının son çeyreğinde lezzettin sınırlarını kaldırarak şehir dışına ilk bayiliğini vermiştir.

Neden Queen Waffle?

Queen Waffle ailesine dahil olduğunuz andan ilibaren: reklam, eğitim, denetim, lojistik gibi birçok hizmetten yararlanırsınız. Stok ve kasa otomasyon sistemi sayesinde mağduriyet yaşamazsınız. İşletmeyi açmayı planladığınız bölgede satış ile ilgili bir aksaklık tespit edilirse, kriz yönetimi ve kampanyalarımız devreye girerek, size özel lokal çözümler uygulanır.

Ürünlerin, kalite ve standartlarından asla ödün verilmez. Özel soslarımız ve lezzetlerimiz sayesinde işletmeyi açtığınız bölgede markamızın adını duyurmanız çok kolay olacaktır.

Un. hamur olma yolunda ilerlerken, diğer bütün malzemeler ritim tutar. Sevgi vardır bu hamurda. Hamurda sevgi varsa tat kalır tabi ki damakta. Meyvelerden gelen renkler de yerini alır. Son dokunuş olan soslar. Queen Waffle’ın senfonisini tamamlar.

Lezzetin ve Farklılığın Tacını Taşıyan Marka

Ar-ge çalışmalarımız sonucu elde ettiğimiz yeni soslar ile Waffle’ın tadını yeniden inşa ediyoruz. Farklılığı ilk anda göze çarpan davetkâr tabaklarımızda, meyvelerin üzerindeki sosların dansı görülmeye değer! Başka yerde bulamayacağınız reçeteler ile Waffle devrini kapatıp. “Queen Waffle” devrini başlatıyoruz!

Marka Olmak İçin Gereken Herşey Hazır

Mekanınızın enerjisi, gerek dizayn gerek özel ve orjinal tariflerle birleşince mutlu müşteri eşittir gülen müşteri denklemini oluşturacak. Böylelikle hem satış odaklı hem işine sevgi katan bir işletmeci olacaksınız.

BAYİ ADAYI TAKİP VE MAĞAZA AÇMA SÜRECİ

İSİM HAKKI BEDELİ

80.000 TL Ön protokol sürecinde alınacaktır

YATIRIM BEDELİ

Toplam bedel üzerinden (metrekaresi 2000-3000Ü arası) belirlenen oranda ki ksmı ön protokol sürecinde alınacaktır. (%50-%60)

  • Mimari bedeller
  • inşaat-Dekorasyon bedelleri
  • Otomasyon ve Elektronik Sistem bedelleri
  • Ekipman Bedelleri
  • Menü ve sarf malzemeleri bedelleri
  • Kıyafet bedelleri

NOT: Toplam maliyet rakamları projeye göre değişkenlik gösterebilir.

BAYİ ADAYI TAKİP VE MAĞAZA AÇMA SÜRECİ

AÇILIŞ HAMMADDE BEDELLERİ

Açılıştan önce Queen Waffle ürün portföyü dahilinde peşin olarak alınacaktır. Anlaşmalı tedarikçiler lokasyona bağlı dağıtım ağlarının uyguladığı ödeme kıstaslarına göre yapılacaktır.

KONAKLAMA

Queen Waffle merkezde yapılacak olan operasyonlar için konaklama giderleri Queen Waffle merkez ta rafından karşılanacaktır.

Bayinin bulunduğu ildeki operasyonlar için Oueen Waffle merkez ekibi konaklama maliyetleri bayi tarafından karşılanacaktır.

Ailemize katılmak ister misiniz?

Bayilik başvurusu için; www.queenwaffle.com.tr adresinde bulunan başvuru formunu doldurarak,

info@queenwaflle.com.tr adresine kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi mail yolu ile,

444 6 122 nolu hattımızdan temsilcilerimizle irtibata geçerek yapabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu