Bayilik Veren Firmalar

PSC, Bayilik 2016

PSC INTERNATIONAL

Garantili taşımacılık

Paketleme çözümleri ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren PSC, kurumsal ve bireysel müşterilerine ambalajlama, gönderi ve sigortalama hizmetleri sunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın her yerine sağlam teslimat güvencesiyle fark yaratan şirketin Türkiye’de 50’yi aşkın franchise şubesi var. Suudi Arabistan ve Körfez ülkelerinde ise master franchise şeklinde faaliyet gösteriyor.

PSC

Şirket Türkiye’de franchising sistemiyle yeni şubeler açacak. Franchise’larına şube yer seçiminden kuruluşuna, operasyondan yazılıma, satış ve pazarlama aktivitelerinden sürekli eğitim programlarına kadar her türlü desteği sağlıyor. Franchise olmak içinse öncesinden sektör tecrübesine sahip olmaya gerek yok; sadece müşteri odaklı yaklaşım, satış ve operasyon yeteneği yeterli.


PSC, bayi açılışı öncesinde ilk eğitimleri, ardından iş geliştirme eğitimleri veriyor, standartlaştırdığı sistemleri, ekipmanları ve süreçleriyle bayilerinin hayatmı kolaylaştırıyor. Destek sistemleri, bayilere ve çalışanlarına internet bazlı iletişimin tüm gücünü kullanarak, kullanım kılavuzlarına internet üzerinden erişim de sağlıyor. Özellikleri büyük, kırılgan, değerli ya da şekil olarak paketlenmesi zor olan her türlü endüstriyel ürün ve numuneler ile özel bireysel gönderileri PSC güvenle paketliyor ve garantili, sağlam teslimatı taahhüt ediyor.

Web: pscturkey.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu