Bayilik Veren Firmalar

Posto Tasarım Bayilik ve Bayilik Koşulları

Posto Tasarım Baskı Kargo Paketleme

TURKİYEDE BİR İLK.
Posto, Küçük ve Orta ölçekli işletmelerin en iyi iş ortağı olma ve tüm ihtiyaçlarını tek elden profosyenelce giderilmesini sağlamak amacı ile 12.12.2012 de izmirde kurulmuştur. Tasarım, Baskı, Kopyalama, Kargo ve Paketleme alanında hizmet veren Posto, Herbiri milyar dolarları aşan farklı sektörleri harmanlayarak tüm müşterilerin onayını alan mükemmel bir iş konsepti oluşturmustur. Tüm dünyada kanıtlanmış olan bu iş konsepti Posto ile Türkiyede.

posto bayilik

İlk Franchise şubesini Muğlada açacak olan Posto, Başta izmir, istanbul, Ankara, bursa ve ege bölgesi illeri olmak üzere Turkiye geneli Bayilikler verecektir. ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA ADINDAN SIKÇA BAHSETTİRECEK OLAN POSTONUN ŞUBESİ OLMAK İÇİN ACELE EDENİZ. BULUNDUĞUNUZ BÖLGE FIRSATINI KAÇIRMAYIN.

POSTONUN AVANTAJLARI:

 1. TÜRKİYEDE İLK. DÜNYADA KANITLANMŞ İŞ MODELİ
 2. %100 MÜŞTERİ ONAYLI İŞ KONSEPTİ.
 3. TOPLAM DEĞERLERİ MİLYAR DOLARLARI AŞAN SEKTORLER
 4. TREND SEKTÖRLERİN MÜKEMMEL HARMANI
 5. DÜŞÜK YATIRIM YÜKSEK KARLILIK. %100 ÜZERİ KAR.
 6. İLK 10 YATIRIMCIYA İSİM HAKKI BEDELİ YOK.
 7. NİTELİKLİ ELEMAN TEMİNİ
 8. EĞİTİM VE TEKNİK SERVİS DESTEĞİ.
 9. E-TİCARET DESTEĞİ

Mağazanın açılacağı yer iş yerlerine , okullara, devlet kurumlarına veya alişveriş yerlerine yakın olmalı. Küçük mağazalar icin en az 60, büyük mağazalar icin en az 100m2 olmalıdır.
İş yeri açacak kişilerin yeterli sermayeye sahip olmaları ve Tc vatandaşı olmaları gereklidir. Franchise sahibinin iş yeri sahibi olması veya yöneticilik geçmişi olması tercih edilir. İş yeri sahibin işi bilmesi ZORUNLU DEĞİL ancak iş takibi ŞART. POSTO, gerekli eleman ve eğitim desteğini sağlayacaktır. Postonun Franchise Pakeleri 3 farklı paketlerden olusmaktadır.

PAKET1

Nüfüsun az oldugu yerler hedeflenmektedir. Bu Pakette Mağaza içi verilecek hizmetler : Kargo- Paketleme, Fotokopi-Fax hizmetleri, Kırtasiye – Ofis gereçleri, Anında Vesikalık-Fotograf Baskı.
Bu pakette yatırımcı, merkez mağzdadan tedarik edeceği ürünleri sergileyebilir. veya Posto PFT nin uygun gordugu bazi ek hizmetler verebilir.

PAKET 2:

Mağaza içi verilen hizmetler: Paket 1e ek olarak, bazı ozalit ve renkli-renksiz kopyalama hizmetleri. Tasarım hizmetleri, Bazı ciltleme hizmetleri.
Ayrıca yatırımcı, merkez mağazdadan yada en yakın buyuk mağazadan tedarik edeceği ürünleri sergileyebilir.Veya isteğe veya talebe gore yatırımı artırabilir.

PAKET 3:

Mağaza içi verilen hizmetler: Sahip oldugu profosyonel makinalarla tüm baski ve ciltleme hizmetleri mağaza icinden tedarik edilmekte.

VERİLEN HİZMETLER

1)KARGO&PAKETLEME :

Yeni nesil Kargo Store:

 • Posto Türkiye’ de kargo anlayışını değiştiriyor.Modern hizmet anlayışı, uygun fiyatları ve farklı mizacıyla sizin hizmetinizde.
 • Her bir Kargo şirketi için Franchise odemeye gerek. Posto anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığı ile farklı kargo firmalarını bir ofis içerisinde sunmaktadır. Böylece Posto müşterileri dilediği firma ile ücret farkı ödemeden ürünlerini gönderebilmektedir.
 • Ofis içerisinde bulunan paketleme makineleri ve malzemeleri aracılığıyla tüm ürünlerinizi paketletebilir, dilerseniz ürünlerinize özel koli ve koruma mekanizmaları yaptırtabilirsiniz.

2-) TASARIM :

 • Posto logonuzu, sloganınızı, kartvizitinizi, zarfınızı sizin ile iletişimi maximum seviyede tutarak tasarımlarını gerçekleştiriyor.
 • Logo Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Broşür Tasarımı, Katalog ve e-katalog Tasarımı, Zarf Tasarımı, Antetli Kağıt Tasarımı, Web Sitesi Tasarım, Yazılım ve Geliştirme, E-Ticaret Sitesi Tasarım, Yazılım ve Geliştirme, İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

3- )BASKI:

İç ve Dış Mekan Baskıları :

 • İsterseniz iş yerinizin reklam görsellerinin baskılarını isterseniz evinize çok özel duvar kağıdı, tablo gibi dekoratif ürünleirn baskılarını alabilirsiniz Branda, Folyo, Cam giydirme, Kanvas, Duvar Kağıdı, Dekota/Fotoblok Üzeri Baskı, Kuşe

Kurumsal kimlik Baskıları :

 • Kartvizit, Broşür/El İlanı, Zarf, Katalog, Antetli kağıt, Karton Çanta, Makbuz

Özel gün Baskıları:

 • Baby Shower, Doğum Günü, Kına Gecesi, Mevlid, Diş Buğday

Fotokopi ve Ozalit Baskı :

 • Normal, parlak, mat, karbon ve dokulu kağıt çeşitlerinde 80 gr.’dan 300 gr.’a kadar renkli ve siyah beyaz fotokopi çekim imkanları sunuyor.

Kart Sistemleri icin Baskı :

 • Firma tanıtım kartları, Personel görevli kartı, Üye kimlik kartı, Fatura krtı
  Giriş kartları , İndirim ve promosyon kartları, Kart askı ipleri, Kart askı zincirleriKart klipsleri.

4-)PROMOSYON ÜRÜNLERİ

 • T-Shirt, Ajanda, Tabak, Kupa, Şapka, Mouse Pad, Kalem Üzeri, Bardak Altığı, Yastık ,Anahtarlık, Metal İsimlik, Plaket ve

5) OFİS GERECLERİ – KIRTASİYE- CİLTLEME :

Bayilik Şartları : iş yeri ve merkezi yerlere yakın olmalı iş veya yöneticilik deneyimi
yeterli sermayesi olmalı

Bayilik ile ilgili Destekler : eğitim eleman desteği, yer ekorasyon, teknik destek, pazarlama

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : paket 1 : 5000tl paket 2: 10,000 paket 3: 15,000tl

Bayilik için ek şartlar: iş yeri ve merkezi yerlere yakın olmalı iş veya yöneticilik deneyimi yeterli sermayesi olmalı

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : ibrahim doğanay
Telefon : 05417604648
Web Sitesi : www.posto.com.tr
E-posta Adresi : ibrahim.doganay@posto.com.tr
Adres : şair eşref bulvarı no: 69/b, alsancak, izmir.

Sitemizin bayilik veren firmalar kategorisinide mutlaka inceleyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu