Bayilik Veren Firmalar

Pizza Pizza Franchise 2016

PİZZA PİZZA

Doları TL’ye çevirdi

Pizza Pizza, yatırımcıları için 30 bin dolar olan franchise giriş bedelini bu yılsonuna kadar 30 bin TL’ye düşürdü. Franchise sistemini yatırımcılarla birlikte sağlıklı büyüme stratejisi olarak benimsediklerini belirten Pizza Pizza Genel Müdürü Tolga Türker, “Franchise sistemi ile işletilen restoranlarımız çok başarılı. Markanın profesyonel yönetimi ve firmamızın kurumsal yapısı potansiyelimizi


österiyor. Düzenlediğimiz kampanya ile daha da cazip hale getirdiğimiz franchise şartlarının gıda sektörüne girmek isteyen yatırımcıları teşvik edeceğine inanıyorum” diyor.

Pizza Pizza

Pizza Pizza’nın Türkiye genelinde 144, Azerbaycan, İran, Irak, Lübnan, Rusya ve Suudi Arabistan’da 12 olmak üzere toplamda 156 şubesi var. Şirket yılsonuna kadar şube sayısını 200’e çıkarmayı planlıyor.


Markanın restoran, eve servis ve AVM olmak üzere üç farklı konsepti var. AVM’ler için 60-90 metrekare, ana caddeler için 80-150 metrekare büyüklüğünde yerler yeterli. Caddelerde en az 5 metre cepheli, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler tercih ediliyor. Toplam yatırım maliyeti dükkan büyüklüğüne ve konsepte göre 250 bin ile 350 bin TL arasında değişiyor. Yatırımın geri dönüş süresi de 18-24 ay olarak belirtiliyor.

Telefon: 0232 853 70 70
E-posta: bilgi@pizzapizza.com.tr
Web: pizzapizza.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu