Bayilik Veren Firmalar

Pizza Pizza 2015’te hedefi 40 yeni şube

PİZZA PİZZA
2015’te hedefi 40 yeni şube

Pizza Pizza Genel Müdürü Tolga Türker, belirledikleri yeni stratejilerle şube ağına 40 yeni restoran ekleyeceklerini söylüyor. Pizza Pizza’nm Türkiye genelinde 130 şubesi var. Yurtdışmda ise Azerbaycan, İran, Irak, Lübnan, Rusya ve Suudi Arabistan’da 12 restoranı bulunuyor. Firmanın büyüme planları sadece yeni şubeler açmakla sınırlı değil. Kurumsal kimlik yatırımları da yapılacak. Bunun yanı sıra şubelerinde yeni bir teknolojik altyapıya geçti.

Pizza Pizza

Pizza Pizza Genel Müdürü Tolga Türker, “Firma değerlerine sahip çıkabilecek, girişimci bir ruha sahip, büyümeyi hedefleyen, işinin başında durabilecek ve finansal yapısı yatırımı karşılayacak kişilerle çalışmak istiyoruz” diyor.

Firma restoran, eve servis ve AVM olmak üzere üç farklı kon-septte şubeler açıyor. AVM’lerde 60-90, ana caddelerde 80-150 metrekare büyüklüğünde restoranlar açıyor. Ya-tırım şartları lokasyonun büyüklüğü, konumu ve dükkan kon-septine bağlı olarak 170-250 bin TL+KDV arasında değişiyor. Pizza Pizza, İstanbul’a özel olarak bu ilde açılacak şubeler için franchise giriş bedeli almıyor.

Telefon: 0232 853 70 70
E-posta: bilgi@pizzapizza.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu