Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Piaff Networking İle Ek İş İmkanı

Evden çalışarak ek iş yapmak isteyen hanımlar için Piaff iç giyim network firmasından bahsedeceğim. Piaff networking bir Anıl iç giyim şirketidir. Anıl giyim ürünlerinin pazarlanması için network sistemine geçiş yapmıştır.

Katalogtan ürün sattırarak hem kendisi hemde temsilcileri para kazanacaktır. Piaff üyeliği ücretsizdir, sattığınız piaff ürünlerinden yüzde 40 kazanç sağlamakla beraber ekip oluşturarak üyelerinizin satışlarından da prim kazanabilirsiniz. Network sisteminden ayda 5 bin 10 bin tl gibi para kazanan liderler vardır. Lider olmak para kazanmak zor olmakla beraber kolaydır da.

Başaracağına inanmak zorluğun yüzde ellisini geçtik demektir. Katalog üzerinden ürün satan ve ekip oluşturup üyelerinden prim kazanan bayanın hikayesini anlatacağım. Bundan 3 yıl evvel kadar hiç network’un ne olduğunu bilmeyen bu bayan ekonomik zorluklar içinde 3 çocuğuna bakmaya çalışıyordu. Eşi vefat eden bayan bir başına idi ve çalışması gerekliydi. Bu zaman da dul bir bayanın iş bulması çalışması 3 çocuklu halde mümkün değil desek doğrudur.

Pazarlarda ördüğü örgüleri satmaya çalışmış, mendil satmış, evlere temizliğe gitmiş vs… En sonunda birinin vasıtasıyla bu katalogtan ürün satma işine girmiş. Birçok firmanın ürünlerini satmış avon, oriflame gibi en sonunda Piaff’ı denemeye karar vermiş ve başarıyı bu firmada sağlamış. Sosyal medyada facebook, twitter gibi ağlarda grup oluşturmuş sayfa açmış ve reklam ile tanıtım ile kampanyalar ve ödüller ile grup üyelerinin sayısını bayağı bir artırmış, artan bu üyeler sayesinde Piaff’ta ekibini çoğaltmış onlar ile birebir ilgilenmiş ve sonuç olarak üyelerinin sattığı ürünlerden kazandığı prim aylık 8 bin tl. İster inanın ister inanmayın ama bu anlattığım gerçekdir. Piaff kataloğunu incelemek ve ücretsiz kayıt için burayı tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu