Bayilik Veren Firmalar

Pastannecim Bayilik Şartları

Pastannecim Franchise Veriyor

Pastannecim, günlük üretilen vitrin pastaları ve mini cafe konseptiyle müşterileriyle buluşmaktadır. Kişiye özel tasarım pastaları, cupcake, kurabiye ve petifürleri ile tatlı serüvenine devam ediyor. Yurt içi mevcut franchise şube sayısı 20’dir.

2017 hedefi 30 şubedir. Anahtar teslim fiyatı, 150.000-250.000TL+KDV arasında olup,franchise giriş bedeli alınmamaktadır. Yatırım geri dönüş süresi 18-24 ay arasındadır. Lokasyon olarak, en az 5 metre cepheli cadde dükkânları tercih edilmektedir.

Girişimci neden sizi tercih etmeli: Past annecim hayallerden ilham alan tatlı konsepti, genç ve dinamik ekibi ile işletmecinin karşılaşacağı riskleri en aza indirgemektedir. Ayrıca uygun lokasyonlu bayilerde girişimcilere 24 ay boyunca 7.500 TL kar garantisi sunmaktadır.

Girişimciye not: Girişimci ruha sahip, marka ruhuna uygun, enerjisini markamızı geliştirmek için kullanacak yatırımcı adaylarını bekliyoruz.

pastanecim bayilik

Neden Pastannecim?

Hayaller paylaştıkça çoğalır

Pastalarımızı bir sanat eseri gibi hayallerden ilham alarak tasarlıyor ve en özel malzemelerle lezzetlendiriyoruz.

Taze ve günlük üretim

Kimi çikolatalı kimi meyveli kimi fıstıklı sever. Teknolojik trendleri takip eden alt yapısı ile Pastannecim üretim merkezi müşterilerine kaliteli, taze ve günlük enfes tatlar sunar.

Müşterisi hazır franchise sistemi

Pastannecim sadık müşteri portföyü, marka bilinirliği ve Ankara’da gelişmiş hizmet ağı ile yatırımcılarının planlanın üzerinde cirolara rahatlıkla ulaşılmasını sağlar.

Eğitim şart

Pastannecim personelin becerilerini, bilgi ve tutumlarını sistematik bir şekilde olumlu yönde değiştirerek bugün ve gelecekte daha başarılı olmasını sağlamak için eğitime gerekli önemi verir.

Özel günleriniz daha ayrıcalıklı

Düğün, nişan, doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm kutlamalarda hayaller kadar tatlı pastalarıyla Pastannecim yanınızda.

Happy Hour

Kuruluşundan bu yana Pastannecim “happy hour” modeli ile müşterilere günlük, taze ve uygun fiyata pasta satışını gerçekleştirir.

Doğru lokasyon doğru proje

Pastannecim’e özel harita tabanlı yazılım sistemi ile kiralama yapılacak bölgede perakende cirosu yüksek yerler, rakip analizi ve hedef kitlenin yoğun olduğu bölgeler analiz edilmektedir.

Bizim gençlik sırrımız işimizden keyif almamız.

Lezzeti sanatla ve tecrübeyle buluşturuyoruz. Pastannecim sektörde edindiği deneyimlerle işletmelerin karşılaşacağı riski ve işletme sorunları minimize eder.

Biz büyük bir aileyiz.

Pastannecim, mali, ticari ve finansal konular, personel ve operasyon desteği sunarak işletmelerin başarı şansını bire bir artırır.

Pastannecim İletişim

(0312) 394 76 40 – 60
pastannecim.com.tr
info@pastannecim.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu