Bayilik Veren Firmalar

Oyuncak Markası Türkiye’de Distribütörler Arıyor

Türkiye’de distribütörler arıyor

Inovatif oyuncak markaları Sing My Name ve Glow Art için Türkiye’de distribütörler aranıyor. Oyuncakların yaratıcısı Ingiliz CDK Development, genç nüfus potansiyeli ve coğrafi avantajı nedeniyle Türkiye’yi yeni hedef pazar olarak belirledi.

Çocuklara özel, kişiselleştirilebilen, interaktif fonksiyonlu akıllı oyuncak markalan Sing My Name ve Glow Art’ın yaratıcısı Ingiliz CDK Development, Türkiye’de iş ortaklan ve distribütörler arıyor. CDK Development, 2003 yılından bu yana inovatif hediyelik eşya ve kişiye özel oyuncaklar geliştirip, uluslararası pazarda satışa sunuyor. Şirket, bu oyuncaklann hayal gücünü ve yaratıcılığı geliştirdiğini, zeka açıcı nitelikler taşıdığını, eğlenceli şekilde öğrenmeye imkan sağladığını söylüyor. Böylece çocuklarına eğitici ve sıra dışı oyuncaklar almak isteyenler için ideal alternatifler arasında yer aldığını da ifade ediyor.

Sing My Name ve Glow Art

TÜRKİYE CAZİP PAZAR

Şirketin iş geliştirme direktörü Zaina İbrahim, genç nüfus potansiyeli ve coğrafi avantajı nedeniyle Türkiye’yi cazip bir pazar olarak gördüklerini belirtiyor. İbrahim, bu pazarda kalıcı işbirlikleri için distribütörlükler, online satış kanallan alanında arayış içinde olduklannı ifade ediyor.

Türkiye’de Ingiliz Ticaret Odası (BCCT) aracılığıyla pazar hakkında bilgilendiklerini vurgulayan İbrahim, geleneksel ve mobil satış kanallanndan dağıtımı sağlayacak iş ortakları ve distribütörler ile bir araya gelmek istediklerinin altını çiziyor. CDK Development, İngiliz Ticaret Odası’nın organizasyonuyla, potansiyel iş ortakları için Ingiliz Konsolosluğumda bir sunum da gerçekleştirdi.

TÜRKÇE İSİMLER DE EKLENECEK

Eğlendirirken eğitici bilgilerle donatılmış özellikleri olan çalar saat, kişiye özel müzik çalar ve CD ürün yelpazesi olan Sing My Name, çocuğun isminin şarkı sözlerinde geçtiği, tamamen kişiye özel yenilikçi bir ürün. Ebeveynlerin ve çocuklann ilgisini çeken bu kişisel özelliklerin yanı sıra şarkı sözlerinde eğitici ve öğretici unsurlara yer verilmesi de dikkat çeken noktalar arasında yer alıyor.

Bu oyuncak için dünyanın dört bir yanından binlerce farklı isim veri tabanında yer alıyor. Zaina İbrahim, kayıtlarda bulunan 7 bin İngilizce, 2 bin İspanyolca, 3 bin Almanca ismin yanına artık binlerce Türkçe isim de ekleneceğini ifade ediyor. İbrahim, “Glow Art ise çocuklann hayal dünyasını ve yaratıcılığını başka boyutlara taşımaya yardımcı olacak markalardan bir diğeri. Fonksiyonel ve akıllı bir çizim tahtası niteliğindeki bu ürün ile onlarca renkli LED ışıkla ışıltılı neon efektli tasanmlar ve resimler çizmek mümkün oluyor” diye konuşuyor.

Firma ile bağlantıya geçmek isteyenler dilruba.odabas@bcct.org.tr adresine mail gönderebilirler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu