Bayilik Veren Firmalar

Newjoy Mobilya Bayilik Şartları

Bebek ve genç mobilya üretimi yapan Newjoy franchising sistemiyle bayilikler veriyor. Mobilya satış mağazası açmayı düşünen yatırımcılar Newjoy mobilya ile yoluna devam edebilir. Yeni mağazalar açacak olan Newjoy bayilik veriyor. Newjoy, Sakarya Hendek’teki fabrikasında günlük 400, aylık 10 bin modül üretiminin %35’ini ihraç ediyor.

newjoy bayilikleri

Newjoy, 30 ülkede, 100 şehirde, 150 satış noktasından annelere ve gençlere ulaşıyor, ilk yurtdışı mağazasını 2013’de Erbil’de açan Newjoy’un, KKTC, Azerbaycan ve Avusturya’da mağazaları bulunuyor. Bu yıl Fas’ta açtığı konsept mağazasının ardından, dünya mobilya üretiminden önemli pay alan Vietnam’da yeni mağazasını açan marka, kendi sektöründe ülkede yer alan ilk Türk markası oldu. Türkiye’de 35 ilde 65 konsept mağazası bulunan marka; İngiltere, Hollanda, Rusya, G. Afrika, Cezayir, Libya, S. Arabistan, Kuveyt, B.A.E. Irak, G. Kore, Malezya, Tayland, Çin ve Vietnam gibi ülkelere ihracat gerçekleştiriyor.

Güçlü franchising sistemi ile 4 yılda 65 mağaza…

Dünya markası olma hedefiyle yola çıkan Newjoy, 5 yıllık süreçte Türkiye’de mağaza sayısını 150’ye, yurt dışında 40’a ulaştırmayı planlıyor ve girişimcilere güçlü bir franchising sistemi sunuyor. Marka, 2017 yılında, yurt içinde 15 yeni mağaza daha açarak, sayıyı 80’e ulaştırmayı hedefliyor. Yurtdışında ise öncelikli Hindistan, Belçika ve Azerbaycan… Marka, girişimcileri Newjoy ailesine davet ediyor.

Newjoy iletişim bilgileri

Telefon: 0264 290 10 90
E-posta: omer.oner@newjoy.com.tr

İş kuracak girişimciler sitemizin bayilik veren firmalar bölümünü de incelemeli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu