Bayilik Veren Firmalar

Nelipide Gurme Bayilik Veriyor

Lezzet durağı Bağdat Caddesi!..

Pideci anlayışına yepyeni bir bakış açısı katan Nelipide Gurme, Bağdat Caddesi’nde özlenilen lezzeti pide severlerle buluşturuyor.

Ordu’dan İstanbul’a uzanan hikayelerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmayı hedefleyen Nelipide Gurme; modern dekorasyonu ve kendine özgü konseptiyle pideci imajını baştan aşağı değiştiriyor.

1981 yılından bu yana yarattığı lezzetleri yemeğe değer verenlerle paylaşmaya devam eden Nelipide Gurme, Türkiye’deki pide standardını değiştirerek, pideyi kahvaltı dahil günün her öğününde tüketilen bir lezzet haline getiriyor.

Nelipide bayilik

Zengin kahvaltı menüsüyle misafirlerine muhteşem bir kahvaltı deneyimi sunan Nelipide, ‘Gurme’ isminin hakkını fazlasıyla vererek ziyaretçileri için hafta sonlarını daha keyifli hale getiriyor.

Ordu’dan yola çıkan lezzet İstanbul’da Nelipide Gurme, doğal ürünlerle donatılmış serpme köy kahvaltıları ve lezzetli pide çeşitlerinin yanı sıra menüsüne eklediği et ve tavuk ürünleriyle de mişafir-lerine lezzet şöleni sunuyor. Ordu’dan gelen doğal ve lezzet dolu malzemelerle hazırlanan yemekler, natürel tatların özlemini çekenlere Nelipide Gurme’de doyasıya keyif yaşatıyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Otopark yeri, açık sigara içilebilir bahçesi olan, minimum 250 m2’lik alanlar şubeler için uygun yerler olarak ifade ediliyor,

ilk sermaye: Franchise giriş bedeli 35 bin dolar olarak belirlenmiş ancak ilk 20 şube için 17 bin 500 dolar alınacak. Toplam yatırım maliyeti ise metrekare başına 3 bin TL olarak hesaplanıyor.

Ciro hedefi: Aylık 300 bin TL ciro hedefleniyor.

Kâr marjı: Yüzde 25 civarında.

Bayilerde aranan özellikler: Hizmet sektöründe çalışmayı seven, açılacak olan restoranın başında duracak, insan ilişkilerini iyi yönetebilecek, mümkünse sektör tecrübesi olan kişiler tercih ediliyor.

Başvuru için: 0452 777 0111 ya da info@nelipide.com

Sitemizde bayilik veren firmalar kategorisinde ilginizi çekebilecek başka bayilik firmalarıda mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu