Bayilik Veren Firmalar

Muzipo Kids Bayilik Şartları

Muzipo Kids 24 şube daha açacak

Çocuklara erken yaşta spor alışkanlığı kazandıran ve sosyalleşirken zihinsel gelişimlerini destekleyen Muzipo Kids’in şu anda franchising sistemiyle yönetilen 46 şubesi var. 2019’da bu sayıya 24 yeni şube daha eklemeyi hedefleyen firma, toplamda 110 kişiye istihdam sağlıyor. Firmadan isim hakkı almanın bedeli 160 bin TL+KDV, şube kurmanın maliyeti ise 220 bin TL+KDV. Yatırımcılardan aylık 1.500 TL de royalty bedeli alınıyor. Firma yatırımcılara, yer seçimi, kullanılacak merkeze özel hazırlanmış mimari çizim ve dekorasyon planı, merkez içerisindeki ekipman, üye takip sistemi ve eğitmen seçimi gibi pek çok destek sağlıyor. 2019 yılında hedeflenen ciro rakamı 260 milyon TL. Firma, çeşitli projeler kapsamında kadın cezaevleri, sevgi evleri ve sosyal esirgeme kuramlarına, hareket ve atölye alanları bağışlamış. 2019’da 20 kadın cezaevi ve sevgi evine daha ulaşmayı hedefliyor.

NEDEN MUZİPO KIDS FRANCHISING?

Muzipo Kids gücü, profesyonel kurucu ekibinin yanı sıra; 50 ilde 250’yi aşkın merkezi olan “b-fit Kadınların Yaşam Merkezi” deneyiminden gelmektedir.

Bir Muzipo Kids merkezi açmaya karar verdiğinizde; ekibimiz mobilyalarınızdan dekorasyonunuza, eğitim malzemelerinizden oyuncaklarınıza, bilgisayar programınızdan işletme malzemelerinize kadar her şeyi hazırlar.

Çocuklarla ilgili bir işletme konusunda hiçbir bilgiye sahip olmasanız bile Muzipo Kids, çalışma arkadaşlarınızı bulmanıza yardımcı olur, sizin ve ekibinizin alacağı eğitimlerle işletmenizi yönetmeye hazır hale getirir.

Muzipo Kids, ulusal / yerel pazarlama desteği ve kurumsal anlaşmalarla tanıtımınızı yaparak üye portföyünüzü hazırlamanıza ve büyütmenize yardımcı olur.

Sürekli olarak yaptığı Araştırma / Geliştirme çalışmalarıyla yaşayan ve gelişen bir işletme olmanızı sağlar.

Muzipo Kids’in üye takip ve kontrol sağlayan bilgisayar programına sahip olursunuz ve bu konuda teknik destek alırsınız. Böylece hem iş süreçlerinizi, hem üyelerinizi yakından takip eder, yüksek verimlilikle çalışırsınız.

Uzman kadromuz tüm sorunlarınızda düzenli operasyon desteği ile hep sizinledir. Muzipo Kids standartlarına ve kalitesine kuruluş aşamasından itibaren sahip olursunuz.

MUZİPO KİDS MERKEZİ AÇMAK İÇİN HANGİ ÖZELLİKLERE SAHİP OLMALISINIZ?

Bir Muzipo Kids merkezi açmak için sporcu, pedagog veya benzeri bir dalda öğrenim görmüş ve tecrübeli olmanız gerekmiyor. Aradığımız mutlak özellikler ise koşulsuz güler yüz, soruna değil çözüme odaklı ve pozitif yaklaşım. Çocuklarla vakit geçirmeyi seven, çalışkan, zorluklar karşısında kaçmayı değil hayatın içinde yer almayı seçmiş ve öğrenmeye açık girişimciler olmanız da vazgeçemeyeceğimiz özellikler arasında.

Kalbinde çocuk sevgisi olan tüm işletmecileri Muzipo Kids ailesine bekliyoruz.

Web adresi: https://muzipo.com/pages/franchise-basvuru-formu
Telefon: 0216 338 7711

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu