Bayilik Veren Firmalar

Miss Poem’den girişim fırsatı

Genç kızlara yönelik giyim markası Miss Poem, halen 100 olan mağaza sayısını bu yıl 150’ye ulaştırmayı hedefliyor. Franchising ile büyümeyi hedefleyen marka girişimcilerden başlangıç bedeli ve royalty almıyor.


Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplam 100 franchise mağazası bulunan, genç kızlara yönelik giyim markası Miss Poem, büyümeye odaklandı. Şirket bu yıl içinde mağaza sayısını yarı yarıya artıracak dev yatırım hamlesine soyundu.

Miss Poem’in yatırımcılara sunduğu bayilik fırsatlan arasında, görsel düzenleme desteği, istenilen ürünün istenilen adette sipariş verilebilmesi avantajı, vadeli çalışmalarda teminat mektubu alınmaması, satış eğitimi, PR ve reklam desteği de yer alıyor.

Miss Poem

YURTDIŞINDA BÜYÜYECEK

2015 yılı hedeflerini anlatan Miss Poem Yönetim Kurulu Başkam Suat Sekman, bu yıl mağaza sayılarını yüzde 50 artırarak, 150 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini söylüyor. 2015’in geçen yıla göre sektörde daha hareketli bir yıl olacağını ifade eden Sekman, “Bu yıl da markalaşma ve franchise konusunda atılımda olacağımız bir yıl olacak. 20 yıllık bir marka olmanın bilinciyle, Miss Poem olarak, bayilerimizle birlikte gün geçtikçe daha da büyüyen bir aile olmak istiyoruz” diye konuşuyor. Miss Poem’de franchise piçin başlangıç bedeli ve royalty alınmıyor. Mağaza yatırım bedeli, büyüklük ve lokasyona göre değişiyor, Suat Sekman, ciro hedefinin de lokasyona göre değiştiğini belirtiyor. Bu yıl İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Mersin, Antalya, Kütahya, Manisa, Trabzon, Samsun, Konya’ya franchising verilmesi planlanıyor. Sekman, yurtdışında ise Almanya, İsviçre, Mısır, Cezayir, Güney Afrika, Sırbistan, Kosova, Iran başta olmak üzere başka ülkelerden gelen teklifleri değerlendireceklerini söylüyor.

ISIN AYNASI

Uygun yer: İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Mersin, Antalya, Kütahya, Manisa, Trabzon, Samsun, Konya

İlk sermaye: Başlangıç bedeli alınmıyor.

Ciro hedefi: Lokasyona göre değişiyor.

Başvuru için: 444 1355 ya da misspoem@misspoem.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu