Bayilik Veren Firmalar

Meal Box Şubesi Açmak

İŞYERİNDE ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİREN GİRİŞİM

Meal Box, evlere sunduğu tek kullanımlık kaplardaki yemek servisini işyerlerine taşıyarak yemek alışkanlıklarını değiştirmenin peşinde.

10 YILI aşkın Procter&Gamble satış pazarlama tecrübesinden sonra 2014 yılında Meal Box’ı kuran Murat Demirhan kısa bir süre önce başlattıkları servisin geri dönüşünden hayli memnun.

İnsanların artık “tabildot” değil “Meal Box” demeye başladıklarını söyleyen Demirhan, “Kendimizi ofislerin öğle yemek ihtiyacını, mutfak ve personel kullanmadan, bireysel kullan-at yemek kutuları ile etkili şekilde çözmek için yeniden konumlandırdık. Kendi kategorimizin marka ismimizle anılmaya başlaması bizi çok mutlu ediyor” diyor. İnternet tabanlı kapıya teslim yemek servisi olan Meal Box, hizmet kategorisine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Türkiye’nin yemek alanındaki en başarılı “startup” şirketlerinden biri olan Meal Box, geliştirdiği yeni hizmetiyle 10-100 kişilik küçük ofislere, 1-10 kişilik bireysel müşterilere ve kurumsal firmalara günlük sıcak öğle yemeği servis ediyor. Çalışan kesimin her gün “bugün ne yesem” sorununu 3 çeşit yemek ve ekonomik bir fiyatla çözümleyen Meal Box, servisini tek kullanımlık tasarım kaplarda sıcak olarak yapıyor. 13.50 TL’den başlayan menü fiyatları, kişi sayısı, öğündeki çeşit sayısı ve abonelik süresine göre değişiklik gösteriyor. Meal Box’ın sunduğu ev yemeği lezzetleriyle çalışan kesimin sağlıklı beslenmesi amaçlanıyor. Meal Box’m sunduğu hizmet yalnızca çalışan kesimi değil, iş dünyasını da büyük bir külfetten kurtarıyor. Yemekhane, mutfak ekipmanı, aşçı, servis elemanı, temizlik ve bulaşık gibi birçok adımı ortadan kaldıran Meal Box, farklı ev yemeği menüleriyle işverene kolaylık sağlıyor.

Meal Box; taze, sağlıklı, lezzetli yemekler sunan Türkiye’nin en yeni gurme yemek zinciridir. Duayen şeflerin tariflerini, en taze malzemelerle, hijyenik ve güvenli şekilde pişirerek, özel bir sunumla müşterilerin kapısına götüren, yeni nesil bir iş modeli, modern bir restoran işletmeciliğidir.

is_kuruyorum

İstanbul’un değişik semtlerindeki tüketicilerden, Meal Box’un açılması yönünde alınan talepler franschising sistemi ile büyümeye karar verme konusunda önemli olmuştur. Menülerini duayen şef Aybek Şurdum’un yönetiminde, yemeklerin birbiriyle uyumlarına dikkat ederek ve Türk damak tadına uygun olacak şekilde oluşturmaya çalışan markanın, Hünkar Beğendi, Etli Yaprak Sarma, Hindi Masedon, İçli köfte, zeytinyağlılar yemeklerinden bazıları…

Türkiye’nin ilk ve tek gurme ev yemekleri zincirine katılın!

Sağlıklı, taze ve lezzetli ev yemeğini hızlı ve sıcak bir şekilde sunan, Meal Box, bir yılda 30 franchise şube açarak büyük bir başarıya imza attı. Kendi sektörünü yaratan Meal Box, cazip franchising koşulları ile daha da büyümeyi hedefliyor.

Türkiye’de ve dünyada bulunmayan bir iş modelini getiren Meal Box, yemek pişirme, sipariş alma, adrese teslimat, müşteri hizmetleri olmak üzere tüm süreçlerini kendisi yöneten, franchise şubelerde yemek pişmeyen bir iş modeline sahip. Yemekler merkezi mutfaktan deneyimli şeflerin elinden çıkıyor. Şubelere günlük ve taze olarak ulaştırılıyor. Kurulan şube ağı ve moto-kuryeler üzerinden siparişler sıcak ve 30 dakika içinde adrese teslim ediliyor.Beylidüzü’nden Ümraniye’ye, Bakırköy’den Tuzla’ya İstanbul’un 30 farklı noktasında bulunan Meal Box, franchise adaylarının yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Girişimci ruhlara “Delivery”, “Express” ve “Restoran” olmak üzere üç farklı konsept sunan Meal Box, 2016 yılı sonunda şube sayısını 90’a çıkarmayı hedefliyor.

Meal Box Bayilik İletişim Bilgileri

YETKİLİ KİŞİ: Ece Sözen
CEP TEL: 0549 787 15 58
İŞ TEL : 0216 324 81 37
MAİL : ece.sozen@mealbox.com.tr
WEB : mealbox.com.tr
ADRES BİLGİLERİ: Barbaros Mah. Mimar Sinan Cad. No:125 Ataşehir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu