Bayilik Veren Firmalar

Köşebaşı Restoran Sayısını 50’ye Çıkarıyor

BUGÜN kaliteli kebap konusunda tanınan bir marka haline gelen Köşebaşı’nın ilk restoranı 1995 yılında İstanbul Levent’te açıldı. Halen yedi ülkede toplam 30’dan fazla şubesi bulunuyor. Bu şubeler Türkiye, Körfez ülkeleri, Fas ve Azerbaycan’da bulunuyor. Şirket önümüzdeki 10 yıl içinde toplam 50 şubeye ulaşmayı hedefliyor.


Köşebaşı’nm iki çalışma modeli bulunuyor. Bunlardan biri, restoran diğeri özellikle AVM’ler için düşünülen ‘express’ sistemi. Restoran için ortalama 200-300, express için ise (bulunduğu yere bağlı olarak) 75-100 metrekare bir alan gerekiyor.

Köşebaşı

Köşebaşı yoğun franchise talebi alan bir firma. Şirket yurtiçinde açacağı yeni restoranların yanı sıra İngiltere, Almanya, Hollanda ile ilgili görüşmeler yürütüyor. Diğer yandan Suudi Arabistan ve Katar’da yeni şubeler açmaya hazırlanıyor. Ayrıca Güney Afrika ve Hindistan’da da yatırımcılarla görüşme halinde. Adana ve Tarsus yöresi et yemeklerinin geleneksel lezzetlerini modern bir sunumla günümüze taşıyan Köşebaşı’nın mönüsünde, başlangıçlardan salatalara, pidelerden kebaplara ve tatlılara kadar birçok seçenek yer alıyor.

Web: kosebasi.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu