Bayilik Veren Firmalar

Kişiye Özel Spor Merkezi GO.MAX Bayilik Veriyor

Sporda girişim fırsatı

Kişiye özel spor merkezi GO.MAX, Türkiye geneline franchising veriyor. Yaklaşık 200 bin TL yatırımla kurulabilecek spor merkezlerinde 30 bin ile 35 bin TL arasında ciro hedefleniyor.


2014 yılının mayıs ayında faaliyete başlayan GO.MAX, kişisel bir egzersiz programı sunuyor. GO.MAX’de Amerikan Sağlık Bakanlığı’na bağlı FDA tarafından onaylanmış tek EMS (elektro kas simülasyonu) cihazı olan E-Fit kullanılıyor. Bu cihazlarda, sağlıklı ve güvenli elektrik akımlan ile kas kasılmalarının uyarılması esasına dayanan bir sistem uygulanıyor.

Kişiye özel spor merkezi GO.MAX

Antrenmanlara başlamadan önce postür (duruş) ve yağ-kas oram analiziniz yapılıyor. Egzersiz ve akım planı da buna göre belirleniyor. Antrenmanlar sertifikalı uzman eğitmenler eşliğinde yapılıyor. Antrenman sırasında giydiğiniz özel kıyafetin üzerindeki pedler kas gruplarınızı çalıştıracak şekilde ayarlanıyor. Daha sonra tüm antrenman boyunca yanınızda yer alacak olan eğitmen akım vermeye başlıyor. GO.MAX Ortağı Krisztina Bumemeister, “Normal bir spor salonunda 240 dakikada yapacağınız ağır antrenmanlan GO.MAX’e gelerek 25 dakika içinde yapabiliyorsunuz” diyor.

HIZLI BÜYÜME HEDEFLİYOR

Go.MAX’in Ortaköy, Bomonti ve Bağdat Caddesi’nde şubeleri bulunuyor. Haziran ayında Ataşehir Ağaoğlu My Prestige’de de bir şube açılacak. Şirketin İstanbul dışında ise yakın zamanda Ankara İzmir ve Gaziantep’te şubeleri faaliyete geçecek. Franchising ile 2015 yılı sonuna kadar şube sayılarını 18’e çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen Bumemeister, 20l6’da ise bu sayının 40’a çıkmasını planladıklarını belirtiyor.

GO.MAX’de franchise giriş bedeli 70 bin TL. Bu giriş bedelini ödeyenler, GO.MAX aynı zamanda Türkiye ve Ortadoğu E-Fit cihazlarının distribütörü olduğu için, bölgeleri dahilinde E-Fit alt bayilik hakkını da elde ediyor. Toplam yatınm maliyeti yaklaşık olarak 200 bin TL civarında. Bu rakamın içinde set olarak E-fıt cihazı, stüdyo inşaatı, franchise giriş bedeli ve yardımcı spor ekipmanlan yer alıyor.

Şubelerde aylık yüzde 70-80 arasında bir doluluk yakalandığında net kazanç 30-35 bin TL arasında oluyor. Aylık olarak 2 bin TL royalty bedeli alınıyor.

CRUISE GEMİLERİNDE OLACAK

Krisztina Bumemeister, Türkiye’de 500 bin kişinin spor salonlanna gittiğinin tahmin edildiğini, yıllık üyelik parasını yatınp da spor salonlanna devam edenlerin ise bu rakamın yansı olduğunu ifade ediyor. Bumemeister, şunları ekliyor: “Yani 250 bin kişi parasını ödediği halde zaman ayıramadığı için spor yapamıyor. Gidenler ise spor için ortalama olarak 1,5 saat vakit harcıyor. GO.MAX’in diğer fitness merkezlerinden ayrılmasının en önemli nedeni işte tam bu noktada ortaya çıkıyor. 1,5 saat yerine 25 dakikada daha etkili bir çalışma yapma olanağı sunuyor. Yani minimum zamanda maksimum sonuç almanızı sağlıyor.”


Türkiye’de güçlü bir şekilde büyüyen GO.MAX, yakın zamanda çok büyük bir anlaşmaya imza attı. Avrupa’yı dolaşan î Cruise gemilerindeki fitness sa-I lonlarının içinde GO.MAX olarak yer alacak. Şirket Ortadoğu’da sadece Kuveyt’te değil başka ülkelerde de yer almayı planlıyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Lokasyonun yoğun olduğu taöigeter.

ilk sermaye: Franchise giriş bedeli 70 bin TL. Toplam yatırım maliyeti yaklaşık olarak 200 bin TL civarında.

Ciro hedefi: 30 ile 35 bin TL arasında.

Bayilerde aranan özellikler: Hizmet kalitesini sunabilmek ve koruyabilmek.

Başvuru için: 0212 216 62 94 ya da info@gomaxturkiye£om


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu