Bayilik Veren Firmalar

Kiosk Kafe Açmak İçin Coffeemania Bayiliği

Makul yatırımla yüksek kârlılık getiren kiosk projesi Coffeemania

Coffeemania’nın dinamik kimliği, Ar-Ge çalışmalarıyla bütünleşince “Coffeemania Bean” kiosk projesi oluştu. Kiosk kafe açmak, başlangıç masrafları için büyük paralar ödemeksizin yönetebileceğiniz bir işletme türüdür. Kurulduğu günden bu yana inovatif bir marka olma vizyonuyla hareket eden Coffeemania, yeni projesi Coffeemania Bean ile kiosk trendinin Türkiye’deki öncüsü olma konusunda emin adımlar atıyor.

Neden Coffeemania Bean?

Yatırım maliyeti çok düşük, kâr marjı ise standart kafeler ile yarışır düzeydedir. Büyük bir işletmeye göre, daha düşük kira bedeli ve daha az gider kalemi bulunuyor. Ortalama büyüklükte bir kafede, en az 10-15 personel istihdam etmeniz gerekir. Minimal konseptli Coffeemania Bean’in en büyük avantajı, az sayıda personelle çalışabilen bir sistem olmasıdır. Ayrıca en işlek meydanlardan, geniş alanda yatırım imkânı sağlarken demonte formuyla da taşınma opsiyonu sunar.

Kafe Sahibi Olmak Artık Daha Kolay!

Coffeemania Bean; güçlü tedarikçilerle yapılan avantajlı anlaşmalar sonucu ortaya çıkmış düşük maliyetli bir projedir. Büyük kafelerin yüksek kira bedeli, 10-15 arasında değişen personel sayısı ve malzeme giderleri düşünüldüğünde; Bean’in düşük kira bedeli, bir kişiyle dahi çalışabilir bir sistem olması, kullan-at malzeme tercihi ve taşınabilir formda üretilmesi, onu düşük maliyetle yüksek kar getiren yeni nesil kafe konsepti yapıyor. Size de kendi işinizin patronu olmak ve dünyanın en keyifli işini yapmak kalıyor!

Coffeemania’nın Çekirdek Yeni Üyesi “BEAN”

30 yılı aşkın süredir kendimizi geliştirdiğimiz kahve ve franchise sektöründe, değişen tüketim alışkanlıklarını karşılamak adına oluşturduğumuz kiosk-kafe projesiyle stratejik noktalarda, tüketiciyle buluşabileceksiniz!

Sadece Kahve mi?

Sıcak-soğuk içeceklerin yanında tatlı grubu ve unlu mamuller mevcuttur. Ürünlerin tamamı, pratik hazırlanabilen ve Türk damak tadına uygun olarak risk taşımayan tatlardır.

Düşük Maliyet Yüksek Karlılık!

MAKUL YATIRIM YÜKSEK KÂR
TAŞINABİLİR KONSEPT
TEK KİŞİYLE BİLE ÇALIŞABİLEN SİSTEM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
LOKASYON SEÇENEĞİ ÇOK FAZLA
FİRESİZ ÜRÜN
DÜŞÜK RİSK

İLETİŞİM

Umurbey Mahallesi 1501 Sokak No: 2 / A Alsancak / İZMİR
T. +90 232 422 19 32
info@coffeemaniam.com
www.coffeemaniam.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu